Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség vérzés problém...

Korai terhesség vérzés problémák, mi történik és mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24-én és 25-én volt 3 db halvány pozitív tesztem (mensi előtt 2 és 1 nappal, 26-án kellett volna megjönnie, de nem jött), majd ma 28-án volt egy negatív tesztem (clear blue) és egy másik márkától egy halvány tesztem (ezeket nem reggel csináltam, hanem már délután.) Most egy pár órája barnás pecsételő vérzésem lett. Nem tudom eldönteni, hogy menstruálni kezdtem, vagy valami más történik? Görcsölni nem igazán görcsölök, legalább is a menstruációs görcsökhöz képest ez semmi. Olvasgattam a neten mindenfélét és nem tudom eldönteni, hogy mi lehet. Olvastam méhen kívüli terhesség tüneteként, fertőzés jelének, beágyazódásnak, vetélésnek, stb. Mivel ez az egész csak pár napja zajlik, így csak jövőhétre van időpontom a dokihoz. Valaki élt át már hasonlót? Mi lett a kimenetele? Első terhesség, úgyhogy nincs túl sok tapasztalatom a témában.



2020. aug. 28. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam az elején, 5 napig, nekem elmúlt és doki se látott miatta, most 34 hetes vagyok. De van, akinél a vetélés előjele, ezt így nem fogjuk tudni neked megmondani. Az ügyeletre menni a biztos megoldás.
2020. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat ez nehéz kérdés. Lehet hogy kémiai terhesség csak.
2020. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni.
2020. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy megmarad vagy se. Ha tenni akarsz valamit, bemész az ügyeletre, ha jófejek, felírnak neked progeszteron-pótlást, de mivel nem biztos, hogy ez a baj, nem biztos, hogy használ. Egyébként meg pihenés sok magnézium.
2020. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Briguci19 válasza:

Nekem is barnas pecsetelesem volt 4 napig

Most enyhe verzes de keves es barnas voroses.

Tesztem negativ

2020. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kémiai terhesség volt.
2020. aug. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!