Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszullét ellen hatékony...

Rosszullét ellen hatékony megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Második babánkkal vagyok várandós, jelenleg itthon vagyok GYED-en.

Pár nap múlva kell mennem a védőnőhöz a várandóssági kiskönyvért, 11 hetes vagyok.

A problémám az, hogy nagyon sokat vagyok rosszul, állandóan hányingerem van, puffadok, rossz a gyomrom. Van olyan nap, amikor többször is hányok, de most már jó pár hete mindennapi jelenség a hányinger és az állandó fáradtság. Gyengének érzem magam.

Délutánra szokott jobb lenni, akkor szoktam elvégezni a házimunkát, sétálni menni a kislányommal, ügyeket intézni. A védőnőhöz viszont délelőtt kell menjek, de már előre tartok a dologtól. Bevallom, félek így elmenni itthonról, nem szeretnék rosszul lenni az utcán. Férjem sajnos aznap nem tud szabadságra menni, szüleim szintén nem, anyósék messzebb laknak. Tudna valaki esetleg ajánlani valamit, hogy azt a pár órát valahogy kibírjam?

Vegyek be előtte magnéziumot? Vigyek hideg innivalót? Ilyenekre gondolok. Kérlek, segítsetek!


2020. aug. 31. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyömbér tea, Korpovit keksz,jó mély levegő a nyitott ablak előtt kb. 10×, jógalégzés szerint. És nem parázni, hogy rosszul leszel. Simán meg tudod csinálni, ezek a praktikák segíteni is fognak. Nekem is beváltak anno. Ja és a B6 vitamin egyedül a terhességi hányinger ellen jó, vegyél be abból is egyet. A hideg innivaló is jó ötlet az útra.
2020. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én véletlen a gyengébb terhesvitamin vettem meg azalatt kezdtem jobban lenni. Most, hogy szedek emiatt kiegészítést mellé, újra rosszabbul vagyok. Ha szedsz vitamint esetleg érdemes mást is kipróbálni. Nekem semmilyen praktika nem hatott... :(
2020. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!