Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy nem kaptam...

Normális, hogy nem kaptam első trimeszteri beutalót laborvizsgálatra?

Figyelt kérdés
7 hetesen voltam a dokinál és annyit mondott, hogy legközelebb a 12.héten találkozunk, ha nincs panaszom. SZTK-ban volt, őszintén, annyi gondolat járt a fejemben, hogy ezt el is felejtettem megkérdezni :O

2020. aug. 31. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se kaptam, védőnőtől sem. Azt mondta valószínű a 12.hetin kapok majd
2020. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kiskönyv egyik oldala a beutaló, amit a háziorvosnak kell lepecsételni. Ha van szívhang (gondolom 7 hetesen van), akkor el kell menni a védőnőhöz, ő adja a kiskönyvet, azzal pedig a háziorvoshoz. Ezután már lehet is intézni a labort.
2020. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a magan orvos adott a 8.heten.

A baratnom sem kapotr SZTK-ban,olyan indokkal,hogy a 12.hetig barki elvetelhet es draga a vervetel az allamnak..

Undorito..

2020. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondták, elég a 12. hét után bejelentkezni a védőnőhöz, ha már biztos, hogy rendben a baba...
2020. aug. 31. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
2. vagyok. Kiskönyv nélkül hogy csináltattok genetikai ultrahangot? Furcsa helyekre jártok, az biztos. Első trimeszterben még én sem magánba jártam, hanem a kórházba, de nem bántak így velem, elmondtak mindent. A helyetekben gyorsan magándokit keresnék.
2020. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én magánban vagyok. 11 hetesen voltam védőnőnél, aki mondta, hogy a genetikai ultrahangot követően lesz majd a labor.

Tudtommal védőnőhöz mindenkinek ajánlott elmenni 12.hét előtt. A genetikai uh-n ugyanis kelleni fog a kiskönyv.

Engem sem küldött a dokim, tudtam hogy kell menni és kész.

2020. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6+3 hetes voltam amikor megállapították a terhességet. 2 hét múlva vissza kellett mennem az orvoshoz, hogy minden rendben van-e a magzatommal. Rendben volt ☺️. Kérték, hogy már aznap telefonáljak a klinikára a 12 hetes genetikai uh időpont miatt. Meg is kaptam az időpontomat 1 hónnapal későbbre. A védőnőmet is felhívtam a kiskönyv miatt, aki a vírushelyzetre hivatkozva kérte, ha az uh eredménye megvan, küldjem át e-mailben, aztán a kiskönyvet bedobja a postaládába. Az első vérvételen 16 hetesen voltam. Utána a 25-ik héten cukorterhelésen. Most nemsokára lesz még egy vérvétel. Ezekre én mind a nőgyógyásztól kapok beutalót, amit leadok a kis hölgynek aki lecsapol. Az eredményt ugye felteszik egy központi helyre és a legközelebbi terhesgondozáson beleírják a kiskönyvbe. Háziorvosnál akkor 1x voltam, amikor a saját részét kitöltötte és annyi.
2020. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a háziorvos a 9. héten adott beutalót. Ráadásul azt mondta, hogy az első vérvétel történjen meg a betöltött 12. hét előtt. Ez azért fura mert a védőnő meg azt mondta menjek az UH után... 😁
2020. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
14 hetesen voltam ez első laboron. Senki nem esett kétségbe. De amúgy a kiskönyvet kellett csak nem volt külön beutaló.
2020. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztk-s nogyogyasz adott beutalot verbetelre,kb 8.heten.
2020. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!