Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen esti okj-s képzésre...

Terhesen esti okj-s képzésre járni? Valakinek van erről tapasztalata?

Figyelt kérdés
A héten kezdem az esti sulit, viszont már 10 hetes terhes vagyok. Mindenképpen szeretném elkezdeni ezt a sulit, mivel 2021. januárjától nem lesz rá lehetőség.

2020. aug. 31. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor végeznél? Én fősulira jártam terhesen levelezőn,nem helyben, volt, hogy ott is aludtam. A vége nem volt olyan kènyelmes de simàn kiviteezhető. 3 hetes volt a babám, mikor vizsgáztam is.Ja és most nyáron csináltam egy okj-t is ugyanezen okokból.
2020. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nyugodtan! Ha nem áll fenn veszélyeztetettség, vészes hányás vagy egyéb súlyos, kontrollálhatatlan tünetek, miért ne kezdhetnél bele? Gondolom, nem kickbokszedző-képzésre akarsz jelentkezni, a agyad tornáztatása meg nem árt a babának :) Csak arra készülj fel, hogy egyre fáradékonyabb leszel, ahogy közeledik majd a vége, szóval a pihenést próbáld beiktatni, de tuti nem lesz gond. Én most, 28 hetesen fogok képzést kezdeni. Sok sikert, és kitartást!
2020. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, most nagyon megnyugtattatok. :)

Most indul a képzés a héten, és 2 éves. Pénzügy- és számvitel, szóval ott nem eshet baja a babszinak. :)

2020. aug. 31. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az első gyerekkel voltam 7 hónapos terhes, mikor elkezdtem a pénzügyi ügyintézőt, és már a harmadikkal terhes, mikor 3 évvel később befejeztem a mérlegképest. Mindkét képzésen egyszer-egyszer halasztottam, és a következő tanfolyamba kapcsolódtam be. Ez most már nem lehet majd, de szerintem így is megoldható.
2020. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van aki szülés után vigyázzon a babára, akkor vágj bele
2020. szept. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!