Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hetes terhesen derékfájás...

4hetes terhesen derékfájás normális?

Figyelt kérdés
Igazából ma voltam a dokinál,ahol meg tudtam hogy 4hetes terhes lehetek kb. Sajnos még nem látott petezsákot csütörtökön megyek vissza hozzá. Az is èrdekelne,hogy 4hetesen nállatok se látszott mèg petezsák,ès a derekam van amikor nagyon fáj. Kell ez miatt aggódom? Van már egy 10èves lányom ès nálla semmi ilyet nem tapasztaltam. Vele 7hetes terhes voltam amikor elöször voltam dokinál akkor már látszott minden.. ezèrt is vagyok bizonytalan.

2020. aug. 31. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még 6 hetesen sem látszott, 2 héttel később fogant, mint kiderült.

Ha nem vagy biztos az ovuban, ráérsz 2-3 hér múlva visszamenni.

Az elején nekem is sokat fájt a derekam.

2020. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat ugye mióta a lanyoddal voltál terhes, eltelt 10 év 🙂 ez sokmindent meg fog változtatni. Amúgy a derékfajas Picit korainak tűnik, hogy a baba miatt legyen. De ki tudja.
2020. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokat olvasgatok utána neten.. (tudom nem kéne ennyire) de rettenetesen fèlek,hogy esetleg valami baj lessz.. eddig a derèkfájásról azt olvasgattam,hogy normális,de èn tapasztalatokra lennèk kíváncsi..!! A válaszokat köszönöm.
2020. aug. 31. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!