Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szabályos petezsáknak...

Ez szabályos petezsáknak számít?kepkuldes.com/image/bB5zXj

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnézni a képet
2020. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott? Szerinted mi jobban látjuk mint az orvos? Komolyan...
2020. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hasonló volt ehhez a petezsákom amikor 6 hetes és 3 napos voltam és nem mondta az orvos, hogy valami gond lenne.

Amúgy már 34 hetes vagyok és eddig minden rendben volt :)

2020. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, szabályos.
2020. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kettes! A doki nem mondott semmit, feltételeztem ha gond lenne mondaná, hogy később ne legyen meglepődés, teljesen megbízom benne, regota ő az orvosom. Abban a helyzetben nem akartam megkérdezni, hogy ne gondoljon parásnak, biztos többen vagyunk így. Itt az ember ismeretlenül bátrabban feltesz olyan kérdéseket, amik lehet cikinek számítanak. Én azokhoz szóltam főleg, akiknek van ebben tapasztalata vagy nekik is hasonló volt és leírják náluk mi volt. Pusztán csak kíváncsiság miatt írtam ki a kérdést, az orvossal sok más lényegesebb dologról beszéltünk ez a kis gagyi kérdésem úgy érzem már nem fért volna bele, nagyon sokan vártak kint. Sokan itt a kommentekben jajgatnak, hogy valaki hogy teheti fel ide a kérdéseit, de tuti hogy ők is írtak már ide olyat, amit személyesen inkább nem tettek fel. Én is látok itt olyan kérdést sokat aminél fogom a fejem de eszembe nem jutna szar érzést kelteni a másikban...
2020. szept. 2. 10:55
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as és 4-es köszönöm, pont ilyen jellegű válaszra voltam kíváncsi. Annyit tudtam hogy van szabálytalan petezsák ami rossz előjel, de képen soha nem láttam még hogy az milyen, a neten sem találtam, ezért nem tudtam megállapítani a sajátomról, hogy minek számít.
2020. szept. 2. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:
A szabálytalan "szögletes", beesett, nagyon egyértelmű. Ez normális, nyugi.
2020. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván mondaná az orvos ha baj van... Felesleges dolgokon stresszeled magad.. Pedig ez még hidd el a könnyebb része ameddig a pocakban van.
2020. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!