Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye jogosan esett rosszul?

Ugye jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés
A sogornom nehezen esett teherbe 4 ev utan. Most a masodik trimeszterben van. Rolam tudni kell ,hogy mar volt egy vetelesem 6 hetesen. Most ujra terhes vagyok, nekunk elsore sikerult mindket alkalommal. Tegnap voltam az elso ultrahangom hogy megerositsek a terhesseget. A doki 6 het 1 naposnak irta a terhesseget a leletemre . En mar tudom kb masfel hete hogy terhes vagyok de eddig nem mertem elhinni. Ma viszont ah lattam ,hogyan pulzal a szive nagyon boldog lettem. Felhivtam ,hogy elujsagoljam erre azt kaptam ,hogy ne eljem bele magam nem biztos ,hogy megmarad meg ,hogy olyan nincs h 6 hetesen nekem van pulzalas mert neki 7 hetesen meg szivhang sem volt ( neki 2-3 havonta ha volt menzesze..)meg nem is gratulalt. Ahogy letettem jott hogy sirjak 😓 Nem ertem miert erdemeltem ezt. En mikor elveteltem o mar terhes volt , mellette alltam meghallgattam mindig.. babacuccokat neztem vele..hogy lehet ilyen szivtelen?

2020. szept. 2. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos, hogy tudatosan bunkó akart lenni, talán csak tényleg figyelmeztetni akart, hogy ne éld bele magad ilyen korán, nehogy csalódás legyen a vége.
2020. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Őt minősíti. Jogosan esett rosszul.

Nekem már 5+0 hetesen is pulzált a szívcső.

2020. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A vetelesem elott semmit nem latott a doki csak felritkulast. 5 het par naposan arra felhivta a figyelmem az orvos ,hogy abbol nem lessz semmi jo. Most viszont mar lattam 3,5 mm es pulzal a szíve ,hogy ne orulnek neki? 😔
2020. szept. 2. 18:42
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Először is gratulálok! Semmi rosszra ne gondolj...semmi rossz nem fog történni. Az egyesnek igaza van. Lehet, hogy nem tudatosan volt bunkó, de tény, hogy az volt. Talán a korábbi rossz dolog miatt reagált így. Próbálj megnyugodni és az ilyen tapintatlan beszólások miatt csak akkor bejelenteni a nagyközönségnek, amikor már nagyobb a valószínűsége, hogy nem lesz baj a kis magzatoddal. ☺️ Azért szokták a 12 hetet megvárni általában.
2020. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Na szép. Jól kezdődik ez az együtt terhesség. Aztán ebből szoktak lenni a versengések később. Amúgy, ja bunkó volt, de akkor kellett volna ezt jelezni felé, hogy ácsi.
2020. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem bunkóság. Tény.
2020. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Mi 6 évet vártunk az elsőre, de meg sem fordult a fejemben, hogy bárkinek csak feleilyet is mondjak. Eszembe sem jutott, hát a barátaimnak a legjobbakat kívánom természetesen. A sógórnőd hatalmas paraszt.
2020. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Gratulálok! Mert egy bunkó píí....Majd te is hasonlóképp állj hozzá. Ha megszületik a gyereke ne gratulálj és mondd, hogy oké de még meghalhat (bármikor). ;)
2020. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a gratulaciokat. Oszinten en nem vartam volna sokat csakh erezzem hogy velem orul. Nekem nem volt jo erzes babacuccokat nezegetni vele ( miutan elveteltem ra 2 hetre..) de megis nem torodtem vele hanem Vele egyutt orultem a babajuknak. Most pedig ezt kapom vissza.. inkabb minthogy osszevesszunk letettem gyorsan.. csak annyira rosszul esett mert mar tudom egy ideje es nem mertem beleelni magam ,hogy tenyleg..es ma vegre ah lattam olyan boldog lettem es ezt kaptam... de se baj innentol tudom ,hogy alljak hozza..
2020. szept. 2. 20:46
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
A tanulság, hogy nem kell senkinek elmondani szülőkön kívül a 12. hétig. Amúgy én egy vetélés után nem is mertem volna elújságolni a dolgot, mert én magam lennék ráparázva, hogy beleélem magam, aztán puff.
2020. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!