Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS!Mitől lehet? Megint...

SOS!Mitől lehet? Megint csíp/fáj vizeléskor. Mostanában fejeződött be az antibiotikum kúrám húgyúti bakteriális fertőzésre, és tegnap negatív volt a vizeletteszt eredmény. Hüvelyileg, se folyás, se szag, nem viszket, teszt szerint normál ph. 16hkm

Figyelt kérdés

Pár hete pozitív lett baktériumra a vizeletem, és votak húgyúti panaszaim is. Kaptam rá Morunal port, ami nem szűntette meg, majd Zinnat 500-t nem rég fejeztem be a kúrát és tegnap negatív is lett a vizelet tesztem.

Ma reggel megint fájdalmas volt a vizelés közben és utána is.

Hüvely citológia eredmény jövő héten jön meg. De nincsen hüvelyi panaszom, pl. szagok, folyás, viszketés, ph teszt alapján optimálisan savas a hüvelyem, azaz nincs bateriális vaginózisom.

Hétfőn megyek ismét nőgyógyászhoz.

Valaki volt már így?



2020. szept. 4. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Igyál sokat! Mezei zsurlót ajánlom :) Nekem bevált.
2020. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rengeteg víz mellett szedj tőzegáfonyát vagy Dm-es mannóz port.
2020. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen van DMes mannóz porom is, meg DMes tőzegáfolya kapszulám is.

Minimum 4 lityi víz is lecsúszik naponta, melegben 5 is akár.

2020. szept. 4. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az okozott ilyet,hogy az antibiotikum leirtotta a hüvelyflórát is, szinte zéró laktobacim volt. Arra nem jöttem rá,hogy ettől miért a pisilőm fájt,de a végén már nem is érdekelt. Probiotikumokat kaptam rá és jobb lett. Meg persze nyomattam a mannózt meg vödörszám a vizet. Most épp jó,de első trimeszterben két ilyen zinnatos bulim is volt.
2020. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Grapefruit magolaj!! Nekem havi egyszer volt visszatérő húgyuti fertőzésem egy éven keresztül, ez oldotta meg
2020. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!