Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van másnak is kissé darabos...

Van másnak is kissé darabos fehér folyása? 6.hónapba lépek.

Figyelt kérdés

Nem büdös, nem ég ...nincs semmi negatív tünetem.

Néha kicsit darabos a folyásom. Főleg szex után vesszük észre a férjemmel.

Kövi héten megyek majd nődokihoz, ott majd nyilván megkérdezem, h mi ez.



2020. szept. 8. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség legelején volt, ugyanígy semmi tünetem nem volt ezen kívül, nem viszketett, nem égett, semmit nem éreztem, de mégis gomba volt. Kaptam rá kúpot. Sajnos ezekre fogékonyabb a várandós szervezet, mindent fertőtlenítek, 2 wc van, az egyiket csak én használom itthon, mindketten odafigyelünk férjemmel a higiéniára, mégis valahogy összeszedtem.
2020. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. szept. 8. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem rengeteg, és semmilyen fertőzésem nincs. A méhnyak termeli, tisztítja odabent a dolgokat, nem túl kényelmes, de hát most ez van... 13. hét óta van, 36. hétben vagyok, azóta folyamatosan :) 3x vettek kenetet, full negatív.
2020. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!