Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik várandósvitamin nem...

Ignis Subdialis kérdése:

Melyik várandósvitamin nem jött be?

Figyelt kérdés

Azaz melyik okozott panaszt (székrekedés, émelygés, hányás stb.)? Ha többnél is tapasztaltál kellemetlen mellékhatást vagy nem soroltam fel, amit szedtél, kérlek fejtsd ki hozzászólásban. Köszönöm.

(Egy másik kérdésem arról szól, hogy melyikkel voltak jó tapasztalataid.)



2020. szept. 13. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Czeizel
dm A-Z Mama (Mivolis vagy das Gesunde Plus)
Elevit
Femibion
GAL
Gravida
Jutavit
Ladeevit
Trimeszter
Egyéb vagy több is (hozzászólásban)
138 szavazat
1 2 3
 1/30 Wonderwomen ***** válasza:
82%
GAL-nál párszor voltak problémáim, ha aznap éppen gyengébb volt a gyomrom, akkor hányingerem volt tőle, 1x-2x ki is jött, de csak maga a vitamin, kaja nem. 🤷 De nem vagyok hajlandó váltani, mert ettől eltekintve nagyon bevált. Utoljára tavaly szeptemberben voltam beteg, hajam, körmöm gyönyörű, nagyon jókat alszom, kipihenten ébredek. Nekem kell az extra vitamin, mert kisgyerekekkel dolgozom.
2020. szept. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Gravida-t szedtem első és most, a második terhességnél is. Nem is próbáltam mást, teljes mértékben bejött. A védőnő is ezt ajánlotta.
2020. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Gravidától hánytam, csak és kizárólag attól. Mindegy vt, mikor veszem be, evés után, közben, este, reggel, napközben...bármikor visszafordította ami addig a gyomromban volt. Néhány nap alatt gyanút fogtam, és be is igazolódott: se előtte, se utána nem hánytam. Femibionra váltottam, a többihez nem tudok tapasztalatról beszámolni.
2020. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Azta.. most meglepődtem, hogy a gravidát igy leszavaztak😮
2020. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az elevittől volt nagyon hányingerem, és még terhes se voltam.
2020. szept. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Az elveittől brutálisan hányingerem volt, amint abbahagytam mintha elvágták volna.
2020. szept. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a Feminbiontól volt brutális egész napos hányingerem, a pálmát a 2-es vitte. Ráadásul D-vitamin hiányzom lett mellette, most jött meg a labor. A Gal is volt, hogy rosszabbul esett, de az egy nagyon erős vitamin és hirtelen kezdtem el. Ha két naponta szedtem, nem okozott gondot. Én a Galt baba tervezésnél szedtem és két év után lett babánk. Elevit szintén okozott rosszulléteket sajnos. Most talán megpróbálok Galt és Jutavitet felváltva szedni, meglátjuk mi lesz..
2020. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó vagyok, a Galtól kihánytam mindent...
2020. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a dm-es miovistol ment a hasam. Az elejen elevitet szedtem,amivel bajom nem volt,csak sokalltam az arat. Kb 20.hettol kulon szedek c,d vitamint,folsavat es magneziumot.
2020. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem jott be a Gravida,hanyingerem volt tole ezert abbahagytam a szedeset
2020. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!