Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhat magas feherversejte...

Mi okozhat magas feherversejtet a vizeletben?

Figyelt kérdés

Most voltam ver es vizelet vetelen, es behivtak ket nap mulva hogy megismeteljem mert tul magas volt a feherverselyt.

Akinek volt hasonlo, mi okozhatja?

Ha az uj vizsgalat eredmenye is az akkor az tovabbi vizsgalatokat igenyel hogy kideruljon miert, vagy kezelheto konnyen?

Veszelyes lehet a babara nezve?


2020. szept. 15. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Valamilyen baktérium jelenlétére utal, húgyúti gyulladást, vagy vesegyulladást feltételez.

Tüneted van?

2020. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem gyulladás/fertőzéd van a háttérben...


Akkor esetleg, nem magas a vérnyomásod, nem vizesedsz?


Mert ez esetben, a fehérjevizelés a preeklampszia tünete lehet.

Amit, sürgősen kezelni kell.


De, remélem, csak mintavételihiba volt és nincs semmi baj! ☺

2020. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincsen semmilyen fertozesre utalo tunetem se.


Vizesedni vizesedek elegge,de a terhesseg elott is gondom volt a vizesedesel.

Most vagyok a 28. Hetbe es emiatt mar 52 kilorol 67 re hiztam.

2020. szept. 15. 17:46
 4/7 A kérdező kommentje:
A vernyomasomra nem mondtak semmit hogy gond lenne vele.
2020. szept. 15. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

#2 a fehérje vizelés valóban a preeklampszia tünete, de nem ugyanaz mint a fehérvérsejt.

Nekem is sok lett az érték és azt mondták, hogy lehet a hüvelyváladék keveredett a vizelettel és abban van olyan baktérium ami miatt többet mutattak ki, persze húgyúti fertőzés is lehet, nekem felfázásra gyanakodtak de nem volt olyan tünetem.

2020. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Igen, erre értettem a mintavételi hibát, hogy nem "sterilen" lett levéve a minta, vagy váladék került bele.


De mindegy!

2020. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Holnap megyek hogy ujra le vett mintat nezenek. Meglatjuk mit mond utana az orvos.

2020. szept. 16. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!