Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honna tudjam, hogy keményeked?

Honna tudjam, hogy keményeked?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Terheseégem eleje óta kemény az alhasam. Még semmilyen pocakom nincs. Annyi rémdolgot hallottam itt....

Ha fekszem, teljesen puha. Ha állok, akkor pedig teljesen kemény. Egy hetr uh-n minden tökéletes volt.

14 hetes vagyok



2020. szept. 15. 18:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja mással nem társul, sem derékfájás, sem alhasi fájdalom nincs.
2020. szept. 15. 18:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem keményedsz, azt éreznéd. Húzódás, illetve görcsös fájdalom.
2020. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Majd érezni fogod, ha keményedsz. Feszül a has olyankor.
2020. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor gondolom csak azt érezhetem, hogy nagyobb lett a méhem
2020. szept. 15. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
2 terhességet csináltam végig úgy, hogy gőzöm sincs milyen az a keményedés, vagy egész nap kemény volt, vagy nem
2020. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha keményedik akkor úgy összehúzódik a hasad hogy látszik a méhed formája meg persze kemény is, nem fáj csak kicsit kellemetlen, nekem mindig a hólyagomat nyomta, de normál esetben fél percen belül elmúlik. Ha egyfolytában érzed az nem az.
2020. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En sem ereztem soha. Sose tudtam, hogy szimplan elfaradtam, vagy kemenyedes lehet. Egyik alkalommal a dokinal mar buszken mondtam, hogy na most tuti kemenyedek, mert ugy erzem... erre a doki kozolte, hogy hat nem. Na akkor mar elengedtem... majd ha faj akkpr aggodom :D
2020. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!