Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek rendes...

Van itt olyan, akinek rendes menstruációja volt az első hónapban, ezért később derült ki,hogy terhes?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sose hittem pedig benne, sógornőm most lett terhes és volt egy teljesen normális menstruációja az elején, utána nem volt több, a baba pedig 4 héttel nagyobb.
2020. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rendes menstruaciom volt az elso honapban, a kovetkezoben mensi helyett csak ket napig tarto rozsaszin pecseteles. Akkor csinaltam egy tesztet ami pozitiv lett, majd orvos mondta hogy mar elozo honapba megvolt a baba amikor rendesen megjott.
2020. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

5 hónapig volt még vérzésem. Csak gyanús lett és csináltam tesztet, de utána úgyanúgy volt vérzésem. Meglepődtem az ultrahangon.

Akkor derült ki hogy nekem továbbra is van peteérésem, így egy ideig fel kellett függesztenünk a szexet. Én voltam a sikeres 0,nemtudomhany %. -.-

2020. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megjött és kövi hónapban derült ki h 8 hetes vagyok de sajnos méhen kívüli volt :(
2020. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3as.ez tökre érdekes.

Szóval simán teherbe eshettel volna megint?😂

Amúgy: 8 hetesen derült ki hogy baba van, első hónapban volt, aztán a másodikban is de akkor már nagyon kevés. Aztán meg álmodtam hogy szulok, majd vettem 1 tesztet és terhes voltam. Mire orvoshoz mentem 9 hetes terhes voltam

2020. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó : ezt hívják szuperfetációnak. Olvass utána. Bagdy Emőke pszichológus így lett terhes.
2020. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!