Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhességnel csak...

7hetes terhességnel csak petezsak lathato. Van még remény?

Figyelt kérdés
Kereken ma vagyok 7 hetes terhes, és sajnos egy üres 15mm petezsákot látott a doki. Azt mondta, hogy lehet később fogant és azért nem látható meg. Vissza hívott jovohetre. Viszont én nagyon sok rosszat olvastam, azért 7hetesen már kéne látszódjon. Rettenetesen elvagyok keseredve. Szinte egész nap sírtam. Valaki nyugtatson meg aki át élte ugyan ezeket és nem lett baj a vége. Természetesen arra is kíváncsi vagyok akinek rossz lett a vége, hogy tudjam mennyi esély van még rá. Természetesen elengedni nem tudom nem fogom és nem is akarom ezt a babát. Ha nem lesz itt fogalmam sincshogy fogomfel dgozni.5evet vártunk rá.

2020. szept. 16. 22:19
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Írok szerdán mindenképpen. Szeretnék majd ezzel segíteni aki esetleg ugyanúgy kétségbe van esve és olvasgat mint én.
2020. szept. 19. 23:14
 22/36 anonim ***** válasza:
Szia na mi volt a dokinàl?
2020. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Szia. 3ra megyek. Utána írok majd. Remélem minden rendben lesz. Nagyon izgulok.
2020. szept. 23. 14:09
 24/36 A kérdező kommentje:
5mm a baba és szivpulzalas látható. 😍😍 A doki azt mondta valoszinu később fogant kB 6-7hetes lehet a terhességem most. Most nagy a boldogság. Jovoheten megyek újra hogy normálisan fejlődik e.
2020. szept. 23. 17:00
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Gratulàlok !! 🥰 Remènykedtem ,hogy így lessz. Könnyű babavàràst ès vigyàzz magatokra ! 😊
2020. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom
2020. szept. 23. 18:12
 27/36 anonim ***** válasza:
Úgy örülök!! Jó egészséget nektek és minden jót! Remélem, hogy minden jól megy majd! ❤️
2020. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedves vagy. Jól esik. Enis nagyon remélem, hogy most már nem ijesztget minket a babánk. Bár ahogy egy anyaság el kezdődik úgy gondolom mindig van miért aggódni. Ugye most azért, hogy orálisan fejlődik e. Mert mondta a doki hogy pici azért is kell mennem újra jövő heten
2020. szept. 24. 10:02
 29/36 A kérdező kommentje:
Aki olvassa meg ezt annak leirom, Hogy sajnos megállt a baba a fejlődésben, már nincs szivhang se. Jövő héten mutenek. 😪😪😪
2020. okt. 2. 12:26
 30/36 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 12/29-es válaszoló.

Nagyon sajnálom, tudom milyen borzasztó érzés elveszíteni egy babát, hidd el legközelebb sikerülni fog!

Engem azzal nyugtatott az orvos akkor, hogy nem lett volna egészséges valószínűleg a babó, azért nem maradt velünk. Most ismét terhes vagyok, túl a 12. héten és minden rendben van. Hiszem, hogy neked is sikerülni fog!

Tudom, hogy ilyenkor ez sovány vigasz, de fel a fejjel, nem szabad feladni!

2020. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!