Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitiv teszt. Kellemetlen...

Pozitiv teszt. Kellemetlen alhasba átnyilaló derékfájdalom. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A héten teszteltem pozitivat , már 2 hete fáj a derekam , de érdekes mert 2 napig faj aztan 2 napig nem. Reggel és este intenzívebben..Valamint ami feltűnt ,hogy kellemetlen hason feküdni , rossz erzes ha nyomva van a hasam. Ez ilyen koran rendben van?

Ezek a terhesség miatt lehetnek?

Valakinek hasonlo tapasztalat??



2020. szept. 17. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagyrészének így-úgy fáj a hasa az elején (meg a végén is). Normális, amíg a fájdalom tűrhető és/vagy nincs barna folyás, vérzés.
2020. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi szamit elviselhetőnek.. Olyankor mikor elkezd fajni meg ülninse tudok mindenhogy kenyelmetlen a derekamnak.

Meg orvosnal se voltam mert meg korai lenne , ezert gondoltam,hogy tapasztalatokat kerek.

2020. szept. 17. 08:27
 3/3 Morzsi007 ***** válasza:
férfi vagyok, de pár hete volt hasonló problémám. Derekam fájt meg a hasam alsó része, aztán 1 hétig nem volt étvágyam, semmit nem kívántam. Inkább estefelé, késő délután érztem, mintha le akarna szakadni a gyomrom, 4 kg-t fogytam. Depressziós hangulat stb. Voltam laborvizsgálaton, rendben volt minden. Kisebb gyulladást állapítottak meg. Kb 2 hete múlt el, étvágyam is visszatért. Reggelente a derekam mindig fáj, de csak kb fél órát és elmúlik, egész nap rendben van, de reggelre szintén előjön.
2020. szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!