Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányás után iszonyatos gyenges...

Hányás után iszonyatos gyengeség, szédülés?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete kezdődhetett, hogy a "reggeli" egész napos rosszullét közben hányás után iszonyatosan legyengülök, majd szédülök és azonnal le kell ülnöm. Egyébként a terhesvitaminokat is mint kihányom, próbáltam a gravidát, femibiont, elevitet és egy dm saját márkásat is, sajnos a magnézium is visszajön. Illetve a vizeletem nagyon nagyon erős sárga. Jövőhétre van időpontom az orvoshoz, de addig nem szeretnék idegeskedni azon, hogy talán baj lehet.

Valakinek valami tapasztalat?



2020. szept. 17. 14:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy mellette napi 12 órában dolgozom, mert az egy éves szerződés alatt nem mondhatok fel. Novemberben jár le.
2020. szept. 17. 14:17
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Táppénz?
2020. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Van egy 1 éves szerződésem és nem rudok tp-re menni :/
2020. szept. 17. 14:30
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Ha beteg vagy, táppénzre jogosult vagy, ha fizeted a tb-t. Milyen munkahelyed van neked...
2020. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Sajnos külföldön ez nem így van. Ha táppénzre megyek kirúgnak. Itt nem úgy működik, mint otthon.

De nem szeretnék táppénzre menni, mert így az 1 év után a munkáltató biztosítja a pénzt, miután elmegyek haza. Ha nem dolgozom 1 évet nincs is terhességi járulék, és még ki is rúgnak.

Egyéb megoldást szeretnék.

2020. szept. 17. 14:38
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Hogy vállalhattál ilyen bizonytalan fosra gyereket? Bocsi :/
2020. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Milyen bizonytalan fosra? Már meg se haragudj. Egy kérdést tettem fel, és nem azt kértem, hogy ócsárolj.

Egyébként meg miért is bizonytalan? Saját lakásunk van, bőven elegendő pénzünk, de nwm szeretnék november előtt hazamenni. Jelenleg 11 hetes vagyok, nem fogok táppénzre futkosni, ha egyet fingok. De köszönöm szépen a segítőkész választ, legyen szép napod. :)

2020. szept. 17. 14:43
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Azért az, hog, egyet fingasz, meg a sok hányás miatt nem tudod ellátni a munkádat, az ég és föld.

Miért? Nem bizonytalan a helyzeted, hogyha nem tudsz dolgozni, és ez akadályozza a biztos bevételed?

Nem bántásból írtam. De így elég nehéz lesz megoldást találni.

2020. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azt egy szóval nem említettem, hogy a munkámat nem tudom ellátni. Csak kellemetlen.
2020. szept. 17. 14:52
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

A hányás a terhesség velejárója, én annyit hánytam, hogy már sírtam. A szénsavas üdítők, ropi/perec/sajtos tallér tartott életben, mert kb minden visszajött. Nehéz időszak volt, de megérte.

Terhes vitamint pl nem szedtem abban az időszakban, mert 20 perc után visszajött.

2020. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!