Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez még nem a szülés...

Ugye ez még nem a szülés közeledtéhez vezet?

Figyelt kérdés

33+4 hetes kismama vagyok, és ma reggel ébredés után, pisilés után a WC papíron egy kisebb kocsonyás állagú valamit találtam. Nem volt véres, sima átlátszó nyúlós valami. Ez a nyákdugó lehetett? Nincs se fájásom semmi panaszom. A babám jól mozog.

Kicsit megijedtem, korainak tartom meg, hogy kijöjjön.


2020. szept. 19. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a nyákdugó lehetett, de nem jelent semmit. Egyrészt, még simán visszatermelődhet, másrészt még utána bőven heteket ki lehet húzni. Nekem az első babámnál 36 hetesen kezdett távozni, és 42. héten indították kereken...
2020. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 34 héten távozott a nyákdogu. 41 hetessen meg kellett indítani. Ne izgulj.
2020. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kell ilyenkor jelezni orvosnak/védőnőnek?
2020. szept. 19. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mikor mentem dokihoz akkor mondtam neki..
2020. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyákdugó. Nekem 37 hetesen ment el egyik reggel. Este már a szülőszobán voltam. Persze nálad még korai. Van akinél még hetek vannak hátra. Nekem óráim voltak csak.
2020. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelezd azért. Nekem 37 hetesen ment el. 41. hétre érkezett a kislányom.
2020. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hétfőn megyek orvoshoz, akkor mindenképp jelzem 😊
2020. szept. 19. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!