Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kockázatos rizikos 2. babával...

Kockázatos rizikos 2. babával teherbe esni,kihordani megszülni 50 évesen,vagy e felett,ha uj pár kapcsolat,uj pasi van a nőnek?

Figyelt kérdés
elméleti kérdés csak.

2020. szept. 20. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Fehér Anna és Jakupcsek Gabi sem voltak friss ropogósok, mégis szültek. :)
2020. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Persze,hogy kockàzatos, de kétlem , hogy 50 felett teherbe esne spontán módon
2020. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Fehér Anna, ha jól tudom, 53 éves volt, mikor szült, Jakupcsek Gabi meg kb. 48.
2020. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Fejős Éva is 49 évesen szült.
2020. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak kockázatos, hanem butaság is. No meg nem kicsit önzés a gyerekkel szemben.
2020. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Teherbe se esel ennyi idősen, amikor Fehér Anna szült 50 évesen, utánanéztem a statisztikának, 3 nő szült 50 felett magyarországon 1 év alatt. Akkor szerinted mennyi a valószínűsége, hogy összejöjjön?
2020. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Persze, hogy kockázatos. Genetika szempontból már 37.évtől az, kor szempontjából 40 felett.
2020. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Szerintem leginkabb azert,mert k****ra kicseszel szegeny gyerekkel. Egy gyereknek anya/apa kell!! Ha te 51 evesen szulsz,es az atlag eletkor mondjuk 70,akkor szegeny csak 20 eves lesz,mikor anya nelkul marad. Jo,persze,lehet te pont 90 evesen halsz meg,de mi a garancia? Es ugyan ilyen alapon egy fiatal anyuka is meghalhat 40-50 evesen az teny,de valljuk be,meg mindig nagyobb a valoszinuseg az elso variansra. Csak kepzeld bele magad a helyebe. De ha neked ezzel nincs bajod,akkor nyugodtan. Az mas kerdes,hogy egyaltalan sikerul e. De szerintem ez nagyonis onzoseg!
2020. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg nem az. A legjobb barátom apukája 50 volt, mikor ő született és igen, 22 éves korában meghalt. Ez tény. De neki volt a világon a legjobb apukája, akit csak ismertem! Esküszöm irigyeltem érte! A világ ideje ott volt neki, és én egész életemben annyi szeretetet nem kaptam a szüleimtől összesen , mint ő az apjától. Fantasztikus ember lett belőle, ennek a nevelésnek köszönhetően. Szeretnénk, hogy még itt legyen az apja? Persze. De ettől függetlenül remek élete van, mert egy bátor ember azt mondta, hogy igenis apja lesz, akkor is, ha nem ideális az időpont!
2020. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Persze kockázatos. Nehezebb a teherbe esés, ha egyáltalán sikerül. Nagyobb az esély a genetikai rendellenességekre. Nehezebben regeneralodik a test szules után. De mindenkinek szíve joga.
2020. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!