Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37.héten erősebb vízszerű...

37.héten erősebb vízszerű hüvelyi folyást tapasztaltam, ami később rózsaszínes folyás lett. Lehet, hogy a nyákdugó, méhszáj készülődik? A szülésznővel beszéltem, attól tartok, hogy esetleg szívárog a magzatvíz, de szerinte amíg nincs fájás,nincs gond

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem így indult. Kétszer is.

Mondjuk én éreztem egy kis csurranást is az elején, kb érme nagyságú folt lett a bugyimon. Utána a baba feje elzárta a repedést és csak minimális szivárgás volt. Orvos feltáróval benézve sem látta, és nem hitte, hogy magzatvíz szivárog. Csak 3 óra múlva lettek fájások, miután a nyákdugó is távozott.

2020. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így indult. Ettől számítva a második napon meglett a fiam.
2020. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most voltam kórházban, megnézték, elvileg nem szívárog a magzatvíz.Ctg is jó. De már elsimult a méhszáj, 1 ujjnyira nyitva Szóval már csak a kiscsajon múlik.
2020. szept. 21. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!