Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy kevesebbet...

Normális, hogy kevesebbet mozog a baba?

Figyelt kérdés
A 25. hétben vagyunk. Egy ideje egyre intenzívebben éreztem a mozgását, viszont tegnap sokkal ritkábban és apróbb mozgásokat éreztem. Este kicsit mocorgott, de nem úgy, mint az előző napokban, ma pedig még semmit. Ez jelenthet bajt, vagy normális 25 hetesen? Holnapra van időpontom védőnőhöz, orvoshoz, csak most aggódom.

2020. szept. 21. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Probald felkelteni,zenevel,kis csoki,pici kave vagy kola. Ha nagyon nem mozog,inkabb ugyelet ahol raneznek es megnyugszol. Drukkolok! Majd irj.
2020. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Tegnap délután szinte alig mozgott ha mozgott is nagyon aprókat. Este már colát ittam annyira aggódtam. Szerencsére azóta meg sem áll :)


22 hetes

2020. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a zene bevált, egyből kaptam a rúgásokat. És azóta is mocorog, ahogy kell. :)
2020. szept. 21. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális, van, amikor lustábbak. Múltkor én is így voltam, egész nap alig éreztem, este meg beindult. :) (23 hkm)
2020. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Orulok,hogy minden ok. En Whitney Houstonnal keltettem,szegenyt :) odaraktam a hangszorot a hasamhoz, arra mindig felkelt.
2020. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, volt hogy 3 napig nem éreztem, pedig mozgott csak olyan kicsiket hogy nem éreztem eléggé. Aztán 35 hét körül megint kevesebb mozgás volt, de ha mozgott akkor nagyon erőteljesen, sokszor arra keltem, hogy szétrúgja a bordáimat. 😀 Hiányzik ez az érzés, már 9 hónapos a kisfiam és kívülről rugdos 😀💕
2020. szept. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!