Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzéseitek voltak a...

Milyen érzéseitek voltak a méh növekedése, átalakulása miatt?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok, eddig nem járt különösebb fájdalommal ez a dolog, de egy pár napja feszülő, izomlázszerű, enyhén görcsölgető alhasi érzésem van. Lehet, hogy a nagy viharok és a frontváltozás miatt, vagy most kezd el igazán alakulni, de érdekelne, hogy szerintetek ez normális-e, volt-e valakinek hasonló.
2010. aug. 7. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Első terhességnél nekem is voltak néha ilyesmi fájdalmaim. Ez normális, amolyan "mindjárt-megjön" érzés, nekem még az utolsó trimeszterben is volt néha.
2010. aug. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, reméltem, hogy ezzel nemcsak én vagyok így. Ehhez néha még néha éles, hirtelen nyilalló érzés is társul, egy picit ijesztő volt, de remélem, nem a babával van gond. Mégegyszer köszönöm a gyors választ!
2010. aug. 7. 07:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem minden hónapban volt alhasi szurkálás,amikor rendes esetben megjött volna.A 16-18 hét között volt olyan érzésem,mintha alulról szurkálnának(pl,mint a cytológia),ilyenkor ha lefeküdtem kicsit elmúlt.
2010. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!