Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért akarok ennyire gyereket...

Miért akarok ennyire gyereket 18évesen?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap eszembe jut hogy milyen jo lenne, hogy szeretném meg persze lenne apukája is akivel már 2 éve együtt vagyok és a körülmények is meg lennének teremtve de még 12.es vagyok és tudom hogy nagyon sok lemondással járna meg nagyon nem lenne egyszerű, szinte elveszíteném a függetlenségemet amit nem akarok ennyi idősen,a szüleim is erőltetik a fosulit stb.. de akkor még 5-6 évet várjak, ha már most nagyon akarom?
2020. szept. 22. 07:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Én is akartam, sőt, már 14 évesen akartam. Anyu azóta is emlegeti, hogy folyton azt mondtam, hogy mikor annyi idős leszek, mint a nővérem (25), nekem már 3 gyerekem lesz. De nem akartam a semmire szülni. Tanultam még, lediplomáztam, dolgoztam 3 évet és után mentem el szülni. Végül 26 évesen ikreket szültem, így majdnem meglett a vágyam :)
2020. szept. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
A 3 éves lányom is akar, folyton eteti, pelenkázza a babáját, ez nem jelenti azt, hogy mostanában lesz is neki. Szerintem fiatal vagy, én várnék ezzel.
2020. szept. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%

A körülmények meglennének???

Mármint, hogy anyádékhoz szülsz, és érettségi nélkül szülnél, amit a gyerek mellett még később sem tennél le, és ha az otthon töltött gyeses évek után(ami 26 ezer forint havonta, ebből aztán megteremted a körülményeket👏), el kellene menned dolgozni, akkor kapnál 120 ezer forintot? Ezek a körülmények jók szerinted a gyereknek? Hogy sosem lesz saját házad, lakásod, mindig rászorulnál anyád, vagy aktuális pasid pénzére (mert majd azt hiszed, hogy a jelenlegi veled marad, mikor 25 évesen még a legtöbbnek az az álma, hogy minden feszes bukszát "megcsináljon" (aki bizony már nem te leszel anyaként)?

2020. szept. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen normális vágyak ezek attól még, hogy a társadalom eliteli.
2020. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
41%
Álljatok már le jezusom.. Honnan veszed ezt a baromságot utolsó? Téged jól átcseszhettek. Nem minden pár megy szét amúgy, nem mindenhol másra vágynak előbb utóbb, van olyan kapcsolat ahol lehet szamitani a máikra, érzelmileg és ha úgy hozza az élet anyagilag is, sajnalom, hogy te ezt sosem tapasztalhattad meg. Régebben normális volt fiatalon szulni, kozben együtt építettek házat, dolgoztak a párok, később anyuka is elkezdte karrierjét epitgetni. Nem mindenkinek az a vágya hogy vénasszonyként, 40 felett szüljön!!
2020. szept. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Én is vágytam rá, annyi idős voltam, amikor a férjem eljegyzett.

De inkább ebben a 3 évben házat vettünk, új autót, megteremtettünk mindent. Most 21 vagyok, ő 23. A babócánk pedig 15 hetes pocakban 🥰

Lehet fiatalon babát vállalni, ha olyanok a feltételek és a hozzáállás. Meg tudni kell, hogy sem a terhesség, sem a gyereknevelés nem az az idealizált, mesebeli dolog, amit az ember a filmekben lát. :)

2020. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
#5 Azért 18 és 40 között elég sok év található.
2020. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
4%
Ja és anyaként vagyok "feszes buksza", párommal minden nap többszöri eszmeletlen jó szexben van részünk, ahogy időnk engedi. Nem mindenki pusztul ám bele abba hogy van gyereke... 28 vagyok. Párom 15 évvel idosebb. Lassan 1 éves a kicsink. Ugyhogy inkabb terj visdza keserű életedbe és párodat (ha nem hagyott el olyanert, aki szexel is vele) boldogitsd a fenomenalis pozitív kisugarzasoddal.
2020. szept. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad már magad utolsó. Napi többszöri eszméletlen szexben van részed, egy éves gyerek mellett. Apjuk se dolgozik, hogy ennyire ráértek? Legalább be kamuznál. Gyereked sincs.
2020. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

5-ös, szétnéztél már a világban? Vagy leragadtál abban a korban, ahol az volt a normális, hogy 18 évesen szüljenek?

Talán túlzok, általánosítok, valóban nem mindenki ilyen. De ne magyarázd már el, hogy az internet világában, ahol egy átlag videónézős oldalon is(sorozatbarát) a szexreklámok, a fogyasztószerek ömlenek felénk(súlykolva a nőbe, hogy szar és a pasiba is, hogy szar a nője, ha nem úgy néz ki) az a normális, hogy 18 évesen szülünk, a semmire, anyánkhoz, munka nélkül a szintén 18 éves barátunktól, aki még most fedezi fel, hogy mi a szex?

2020. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!