Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismamák, hogy vagytok?

11 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Volt valami probléma eddig a terhességetek során? Izgultok már a 12. heti UH miatt?


A tünetek tartanak még?



2020. szept. 23. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, én 10+5 napos vagyok, remélem maradhatok☺️

Eddig problémamentes volt a terhességem (nem barnáztam, nem görcsöltem), remélem nagyon, hogy így is marad..

Tünetekkel kapcsolatosan mondhatni szerencsés vagyok, nem mondom, hogy nem vagyok néha nagyon rosszul de hála Istennek nem annyira gyakori nálam mint ahogy olvasom sok kismamánál ☺️

Már nagyon izgulok és nagyon várom a 12. heti UH-t, szeretném már tudni, hogy minden rendben van-e tényleg?!

Te is 11 hét körüli kismama vagy gondolom, te hogy állsz ezekkel a dolgokkal?☺️

2020. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, pont ma vagyok 11 hetes :)


A legelején, még az 5. héten volt egy kis pecsételésem, akkor kaptam rá gyógyszert és azóta szerencsére nincs semmi.


Az elmúlt három hétben sokat hánytam, napi 2-3 alkalommal, de most már kezd elmúlni, ahogy az állandó hányinger is, más tünetem igazából nincs :)


Én is nagyon izgulok az UH miatt, sajna pont belefutottam egy-két rossz történetbe, élőben is és kicsit lestresszeltek, de azért reméljük a legjobbakat :)

2020. szept. 24. 07:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudom milyen ez, én is szinte csak rossz történeteket hallottam és olvastam.. De végülis azon ha valami rendben van mi mesélni való lenne☺️

Az első hetekben ijesztettek meg az emberek a hülye történeteikkel de mikor a dokinál minden rendben volt megfogadtam, hogy nem adok ezekre a sztorikra mert amúgy az esetek többségében minden rendben szokott lenni😊

1-es válaszoló

2020. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én tegnap voltam a 12.heti uh-n. Az orvos szerint 90%ban kisfiút várok 😍😍

Genetika jó lett semmi rendellenességünk, vagy bajunk sincs😍😍 12+3hkm❤️

Boldog babavárást 🥰🥰

2020. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó nagyon nagyon gratulálok!😍 Ez szuper, jó egészséget nektek!

Te jól viseled a várandósságot?

2020. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok :)

Nagyon szépen köszönöm, hát elég nehézkes volt az utóbbi 2 hét, nagyon megviselt, de már újra dolgozom :)

Ti is hányósak voltatok.? Én akkor is hánytam, ha nem ettem.. :( most kezd csillapodni, egyre kevesebbet vagyok rosszul.

2020. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!