Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen gyógysz...

Terhesség alatt milyen gyógyszer szedhető?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék hogy milyen gyógyszer szedhető terhesség alatt?

Jelenleg nem vagyok beteg nem fáj semmi.De be szeretnék szerezni a gyógyszertárbol pár olyan gyógyszert ami szedhető kismamaként. Nálunk még a házi orvoshoz való bejutás is csoda "táv gyógyitás működik" sajnos. Szeretnék be szerezni lázcsillapítót (nyilván nem élet halál közti lázra szedném de egy esetleges megfázásos lázas betegségre jól jol jönne ha lenne itthol),fájdalom csillapítót fej fájjásra-esetleges fog fájjásra,torok fájjásra (nyilván nem mandula gyulladásra)



2020. szept. 26. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Paracetamol tartalmú szedhető nyugodtan. Panadol
2020. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Panadol, de egyébként én egy torokfajasra sem vettem be semmi gyógyszert, hanem c vitamin, hagyma tea, méz, fokhagyma.
2020. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Be-nu-ron
2020. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy paracetamol. Persze mertekkel, ha valoban nagyon faj valamid es nem birod.
2020. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elkaptam egy vírust és magas lázam volt, rubophent szedtem (paracetamolos az is). A babának nem lett baja.
2020. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!