Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesz, késői peteérés vagy...

Menzesz, késői peteérés vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 11 nappal vagyok peteérés után . Ovulációs teszt és hőgörbe igazolja. Tegnap óta húzódik a hasam , olyan mint peteéréskor szokott ezért csináltam egy ovulációs tesztet délután ami egyértelmű pozitív lett. Most viszont rózsaszínes vérzést tapasztaltam , nem sok de van. Menzeszig 3 napom van még 28 naposak a ciklusaim évek óta . Ez az első barátcserjés hónapom. Tapasztalt valaki hasonlót esetleg, hogy pozitív LH teszt menzesz előtt eközben a hasonló vele járók mint nálam ? Furcsa helyzet és nem tudom mire vélni .


Itt a mai ovu tesztem


[link]


U.i: várjuk a babát nagyon a férjemmel


2020. szept. 26. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt az ovu tesztem menzesz előtt pàr nappal. Nekem terhessèget jelzett. Az lh teszt reagàlhat a hcgre is. Csinàlj egy Hcg tesztet is. Ha pozítiv èn elmennèk az ügyeletre. Egy probàt megèr.
2020. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
2020. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem nov 5-én kellett volna megjönnie.

De késett. Szeptemberben és októberben barátcserjét szedtem.

A menses kimaradásának 10.napján poénból teszteltem egy erős pozitív lh tesztet. Meg is lepődtem. :D

Másnap vettem egy digitális clearbluet, egy cyclotestet és egy x-epilt próbaképp. Mindhárom teszt pozitív lett. Igaz, a 2db nem digitális halványabb lett, de egyértelműen ott a második csík.

A clearblue nekem 1-2 hetet írt a fogantatástól számítva, úgyhogy tuti, hogy késői peteérést kaptunk el. :D

2020. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem végülis abba maradt a pecsételés és 6 nap késéssel meg jött a menzeszem. A barátcserjét abba hagytam és januárban lesz az első lombikunk 🥰 kedves utolsó gratulálok nektek
2020. dec. 9. 10:56
 5/9 anonim válasza:

Köszönjük szépen! :)

2 hete voltam orvosnál, akkor még csak egy 8.8mm-es szabályos, de üres petezsákot látott.

De mondta is, hogy késői peteérés miatt ez előfordul.

Holnap kell visszamennem. Nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz.

Sokszor olvasom itt gyk-n, hogy mik a terhesség tünetei, vagy legalábbis a főbb tünetek.

De én nem nagyon produkálom őket. :D

Émelygés és mellbimbó érzékenység van, illetve a hasam alja szokott feszülni, néha belenyilall.

De kb ennyi.

Próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz.


Kitartást és mihamarabbi babavárást kívánok!

2020. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm szépen . Mi újság , mit mondott a doki? Nekem most megint csak a gond . Per pillanat most nem késett a menzeszem hanem tegnap megjött 8 nappal előbb mint kellene . Attól tartok ez miatt tolódik a szimuláció indítása mert 2 ünnep közt zárva lesz a kórház 😕
2020. dec. 11. 07:31
 7/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Na tegnap voltam uh-n. 30mmes szabályos petezsákot látott,szabályos szikhólyaggal és kb 10mm-es a kis bogyóka.

Volt szívhang is.

Majd 21-én kell még menni uhra.

Egyelőre ennyi, de nagyon bizakodóak vagyunk és óvatosan örülünk.

:)

A rendszertelen ciklusod miatt nézzes szerintem egy hormonpanelt, ha eddig nem tetted.

2020. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De szuper 🥰 sok egészséget a picihez nektek. Legnagyobb öröm az életben . Köszi a tippet , de az az igazság hogy azon már túl vagyok és nincs gond a hormonokkal.Volt átjárhatósági vizsgálat is és ez miatt kell a lombik. Egy petevezetékem van és nem át járható . Szerintem a barátcserje lehet a ludas mert kaptam 3 hónapja a dokimtól mert nagyon erős pms tüneteim voltak az utóbbi időben . Azt mondta ha 3 hónap alatt nem használ akkor ne vegyek újra mert utána sem fog és ne dobáljam ki a pénzt az ablakon . Ezt az utolsó ciklusom már anélkül kezdtem mert januárban úgyis kapom a stimulációt. Erre tudok gondolni hogy esetleg az borított fel mindent.
2020. dec. 12. 08:39
 9/9 anonim válasza:

Nagyon köszönjük. Nagyon jó egészséget és kitartást kívánok!

Igen, a barátcserje felboríthat sokmindent. Bízom benne, hogy sikerül a lombik.

Egy kalappal hozzá!

2020. dec. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!