Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire kell figyelnem az első...

Mopszgazdi kérdése:

Mire kell figyelnem az első trimeszterben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy mire kell figyelnem az első trimeszterben illetve hogy folytathatom a munkámat?

Én egy ital diszkont ban dolgozom és nyilván nem olyan megerőltető a helyzet de emelgetni kell a zsugoros innivalókat viszont ráérek szépen lassan óvatosan is csinálni és ezért érdeklődöm hogy szerintetek mi lenne a helyes döntés most vagyok 4+4 hetes.

És akkor ez érdekelne hogy folytathatom a munkámat illetve mire figyeljek ne erőltessem meg magam pihenjek sokat mit tehetek mit nem tornázhatok e melettel ilyesmik.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a segítséget! :)


2020. szept. 28. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem az árupakolás miatt az orvos alapvetően "eltiltott". De a főnököm sem engedett volna dolgozni, meg is mondta.
2020. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Nekem egy baratnom tobb mint 3 honapig menstrualt terhesen, ugyhogy az allateledeles zsakokat addig ugyanugy pakolta aruerkezeskor. Miutan kiderult, hogy terhes, akkor meg mar ugy volt vele, hogyha eddig is birta, akkor ezutan se all le csak azert, mert terhes. Kb 7-8.honapig dolgozott, es a vegefele se esett le a gyuru az ujjarol, ha csinalni kellett valamit.

A terhesseg nem betegseg, mindent ugyanugy lehet csinalni kozben.

2020. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Igen, nem betegség, de neki szerencséje volt. Minden ember más. Nekem ismerősöm attól vetélt el, mert zsugoros ásványvizeket vitt ki a kocsihoz.

De úgy is lehet érezni, hogy hogy bírod. Én éreztem, hogy nem megy. Itthon ugyanúgy mindent megcsinálok, a ház felújításában is segítek.

2020. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a magzat, ami egy zsugor asvanyviz cipelesetol elmegy, az jobb is, ha nem marad meg. Igy is tulnepesedes van, csak a 100% eletkepes gyerekeknek lenne szabad megszuletniuk.
2020. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűha.. te aztán nagyon frankó gyerek lehetsz , gratulálok a barátnőmdnek ehhez a szuper választáshoz.
2020. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

#4 mi lenne ha a saját magzatod felett rendelkeznél, mást meg hagynál békèn??? Ész megáll az ilyen taplókon mint te vagy.

Igen túlnépesedés van, és a magadfajták is szúvják a levegőt a normálisak elől, mégse mondja senki, hogy a gyök kettes EQ-dal ugorj le a hídról.

2020. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!