Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó napot. Szemérem ajkon...

Jó napot. Szemérem ajkon lévő visszér.Hátrál-e a természetes szülésnél?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok második terhességem, kb 16 hétben kezdett el jelentkezni a hüvelyi visszér. Kellemetlen és csúnya de el viselhető.

Több helyen olvastam, hogy az intim torna segít de semmit nem találtam róla. Van valami gyakorlat?

A másik dolog, az első gyerekem császárral született és már 5 éves szeretnék természetesen szülni mennyire lesz hatással a visszér a szülésnél.

#szülés #Hüvelyi visszér
szept. 30. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel gyorsan elmennék dokihoz.

Ez is olyan kb mintha aranyérrel mennél szülni..hiszem a visszér is egy pangásos ér.

Nagyon durva következményei lehetnek. Szóval inkább gyorsan konzultálj erről dokival. És kezdj el szedni vénaerősítőt.

Detralex,stb stb.

Ezek az érfalat erősítik így ha talán kevesebb esélye van annak hogy szétpattanjon az ér

szept. 30. 09:57
 2/6 A kérdező kommentje:
A nőgyógyásznál voltam és azt monta, hogy ez sajnos előfordul és hogy szülés után vissza húzódik, de arról még nem kérdeztem hogy okoz e gondot a szülésnél. A véna erősítőnek utánna nézek
szept. 30. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem rákérdezett a doki hogy van e visszér a hüvelyemen mondtam neki hogy van.Meg kellett neki mutatnom mert ha túl nagy lett volna akkor császár lenne de azt mondta hogy ez ami nekem van annyira nem nagy úgyhogy lehet ettől természetes úton szülni. Úgyhogy szerintem ez attól függ hogy neked mekkora. Mond a dokinak hogy nézze meg ha már magától nem mondja.
szept. 30. 23:31
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen mutattam neki, azt monta hogy látott ettől csúnyábbat is.

Már nem is dolgozom, ki jöttem veszélyeztetett-re. Most megyek hozzá 15-én és mindenképp ki kérem jobban a véleményét

okt. 1. 06:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,nem is mertem borotválkozni nehogy elvágjam. Nem volt gond ,rendes szülés,utánna visszahúzódott.
okt. 5. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja még annyi hogy a dokit megkérdezném szedhetek-e Detralexet.
okt. 5. 14:38
Online pletyi nőknek

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!