Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges,hogy terhes vagyok?

Lehetséges,hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Akkor leírom az elejéről!

Agusztus 30. volt az együttlét,természetesen nem védekeztünk. Később visszaszámoltam és ovulációm volt akkor. Az utolsó menstruácio agusztus 18ig tartott.

Eddig még nem jött meg, nem is érzem semmi jelét.

Viszont émelygek,fáradékony vagyok, a mellem megduzadt és kisse érzékeny. Csináltam terhességi tesztet kb. 6db ot dm ben vettem az otthoni terhessegi teszt nevut. Illetve xepil kicsi zold ket darabost (sima csík ) . -negatív lett mind. Ma voltam orvosnal elküldött laborba, vizelet mintaval hétfőre. Kedden tudjuk meg az eredményt. Nem tudom h Milyen ez a hivatalos terhességi teszt, ez is kimutatja majd hogy -negatív? Csodálkoztam hogy miert nem.vervetelre kküldött Rengeteget olvastam, olyan is lehetséges h egész terhesség alatt negatív a teszt. Nem tudom mi lesz, nagyon izgatott vagyok. Szeretnénk megtartani természetesen.



2020. szept. 30. 20:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Rendben tesztelek újra.

Viszont elég sűrű napom lesz, holnap megveszem és következő nap pedig megnézem.

Igen eléggé késő..a november

2020. szept. 30. 21:48
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
A szex bekavarhat a ciklusba.
2020. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

A szüzességed most vesztetted el, ez elég stressz ennyi késéshez. Gondolom védekeztetek, ha teszteltél és ennyi idő után is negatív biztos nem vagy terhes.

Előre szólok, hogy az sem ritka, ha a ciklusod teljesen megváltozik, gyakoriságra és hosszúságra is.

2020. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk.
2020. szept. 30. 22:55
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem stresszeltem, egyátalán nem fájt, másnap vettük észre,hogy véres a lepedő tehát egyátalán nem éreztem mikor átszakitotta.


Nem védekeztünk, belém "jött"

2020. szept. 30. 23:00
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Mindig használjatok óvszert, ha nem akarsz terhes lenni, nagyon felelőtlenek vagytok. Ha nem érezted, akkor nem a szűzhártyád szakadt, hanem túl durva volt, és a hüvelyed, méhszájad sérült.
2020. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ohhh értem...
2020. szept. 30. 23:08
 18/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem tudtok védekezni, ha nem akartok gyereket? Ez a belém jött szöveg meg... Késhet a szextől is, vagy a stressztől is. De ha minden hónapban azt akarod hogy ez legyen, az idegeskedés meg hogy mi tippelgessünk hogy te terhes vagy e akor nyugodtan csináljátok védekezés nélkül. De akkor nem kell meglepődni ha terhes leszel..
2020. okt. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Szerettünk volna babát . Én mondtam nek hogy ne védekezzünk, nem tudom miért kell megkövezni ennyire. Mindig van nála óvszer.


Most keltem fel, és megjött... :(

2020. okt. 1. 05:14
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kövezünk meg. De akkor meg ha szeretnétek akkor nemkell hogy nála legyen az óvszer sem. Hisz Ti nem használjátok. Kitartás akkor ha szeretnétek babát ,ennek fényében remélem minél hamarabb sikerül.
2020. okt. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!