Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Normáli...

5 hetes terhes vagyok. Normális amiket érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Utolsó mensimtől számítva körülbelül 5 hetes lehetek.

Évek óta próbálkoztunk babával és most végre sikerült.

Enyhe émelygésem van egész nap, amíg este a párom haza nem ér munkából végig nyomasztó és szomorú hangulatom van.

Illetve sokszor van hogy napokig folyamatosan egy feszítő érzést érzek a méhemnél.

Illetve ha alul simogatom a hasam érzem hogy kemény és megvan feszülve.

Ez így normális?

Nagyon ideges vagyok, hogy minden rendben legyen és mivel most minden érzés új nekem kicsit félek is.

2 hét múlva tervezek orvoshoz menni, akkor már fognak látni valamit vagy esetleg várjak még?

Köszönöm a segítő válaszokat előre is!

27/L


2020. okt. 1. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden ilyen érzés rendben van, a görcs, a feszülés, még a "mindjárt megjön"-érzés ism
2020. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Teljesen normális, hogy így érzel. Igaz én már 34 hetes terhes vagyok, de engem is nyomaszt, hogy egyedül vagyok itthon. Kezdj el folsavat és terhesvitamint szedni ha eddig nem tetted...de folsavat mindenképpen, mert az fontos. Igyál sokat és egyél sok gyümit és zöldséget.
2020. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
A vérzésen kívül minden faramuci érzés normális. Mire számítottál? Gondolom utánanéztél a terhesség tüneteinek.
2020. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A privát üzenetet küldőnek a válaszom: nem
2020. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!