Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bal oldali, bordáktól kicsit...

Bal oldali, bordáktól kicsit lejjebb, hátba/derékba sugárzó fájdalom normális?

Figyelt kérdés
26 hetes terhes vagyok. Kb másfél napja időnként érzem ezt a fájdalmat, éjszaka már olyan közepes erősségű volt, most épphogy csak fáj. Talán vesefájdalomhoz tudnám hasonlítani, de húgyúti tüneteim nincsenek. Felhívtam miatta a háziorvosomat, de azt mondta, hogy ez terhességnél normális, pihenjek sokat és ne vegyek be gyógyszert, illetve ha nagyon erős lesz a fájdalom, akkor jelentkezzek. Amíg nem erős, tényleg normális és nem jelez problémát?

2020. okt. 2. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, kb a 16. héttől éreztem a 23-ig elég intenzíven. Most 27 hetes vagyok, néha érzem. Dokim szerint ez normális, labor is mindig jó, pedig kértem vizelet tenyésztést is, de annak is jó lett az eredménye. Ha nincs más tüneted szerintem ne aggódj 😊
2020. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy totál vesegörcsszerű érzés és időnként elég erős fájdalom, hányingerem is volt tőle egy kis ideig. Viszont semmi fertőzésre utaló tünetem nincsen.
2020. okt. 2. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt 15. Héten csak a jobb oldalon, de az ég világon semmit nem találtak, pedig volt labor, urológia, hasi ultrahang... Másfél-két hét elteltével elmúlt szerencsére egy SBO-s, infúziós nap után...
2020. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen típusú fájdalomnál esélyes, hogy szakszerű myofasciális lazítással kezelhető, és ezt egy képzett szakember a terhességnek ebben a fázisában is végezheti. (Írtam privátot.)

Az orvosok sok fájdalomra rálegyintenek, hogy normális, ami azért kezelhető lenne. Habár tényleg normális, de nem feltétlenül kell tétlenül szenvedni.

2020. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvizsgáltak, kisebb vesetágulatom van, az okozza.
2020. okt. 3. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!