Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kezelitek azt, amikor...

Hogyan kezelitek azt, amikor a baba sír a pocakotokban?

Figyelt kérdés

Ma a munkahelyen arra lettünk figyelmes, mintha egy gyerek sírna. De mintha messziről jönne a hang. Aztán a mellettem levő viccből azt mondta, hogy nem az én hasamból jön? Mondom nem. De amikor a kezem a hasamra tettem, furcsa zörejeket hallottam, mint mikor beszélgetés közben a torkomra teszem a kezem és érzem ahogy rezegnek a hangszálaim.

Aztán a koleganőm oda hajolt a hasamhoz és azt mondta, hogy ez a hang belőlem jön. Nem tudtam, hogy a gyerek sír a hasban, erre nem készített fel senki



#sír, nevet
2020. okt. 2. 17:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Hú micsoda tudóstársaság lehettek a kolléganőddel. Csak az a baj, hogy buta szülő ugyanolyan buta gyereket nevel...
2020. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy csak az én kommentemre reagáltál. Így már biztos, hogy azt is te írtad.

Mivel törölték, szó szerint nem tudom idézni, de azt kérdezted, hogy amikor kakilsz, akkor a kakid után az a pár szem bogyó a gyereked kakija-e a hasadban.

2020. okt. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Mostanában már nem sír annyit, de néha a nevetés is kihallatszik
2020. nov. 5. 13:35
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megnyugodtunk, hogy nem csak szomorkodik...
2020. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!