Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen a korhazba?

Terhesen a korhazba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Masodik terhessegem ban most,fiam 16 honapos. Ha veletlenul be kellene fekudnom valamiert a korhazba,pl.veszelyeztetett terhesseg miatt fekudnom kellene azt en meg tagadhatom? Sajat felelossegre haza johetnek? Ha nincs olyan komoly indok a benn fekvesre.
2020. okt. 3. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, hazamehetsz.
2020. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Fiam nagyon anyas,ez a felelmem nagyon nagy, hogy bekell fekudni, itthon hagyni. :(
2020. okt. 3. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként ismerős is azt hitte, hogy nem komoly az indok, amiért beakarják fektetni. Megtagadta, hazament, 3 héttel később, 26 hetesen megszült.
2020. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a remalmom, hogy befektetnek. Nem volt problamentes terhesseg, mast ilyenekkel reg befektetik, amivel nalam fel sem merult.

En 35 hetes vagyok. Azt sem tudom, ha be kell fekudnom, ki marad itthon a 2,5 eves kislanyunkkal, vagy hogy lehetne megoldani, mivel en vagyok vele gyes-en.

2020. okt. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Persze, senki nem akar befeküdni, de az orvosok se fektetnek be indok nélkül.

Megértem, hogy félted a meglevő gyermekedet, de az elválás egy hosszú folyamat. Ha ovba fog járni, azt sem engednéd? Pedig ott vad idegen emberekkel lesz. Jelen esetben, apukával vagy nagyszülővel lenne.

2020. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso,nem a napkozbe a baj,hanem az este,az alvas ido.
2020. okt. 4. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!