Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utan menyi idő...

Missed ab utan menyi idő múlva esetek újra teherbe?

Figyelt kérdés
Most lesz missed ab mutetem szerdán. Most 9.het végén járok. Szerdan lépek a 10hetbe,es sajnos nincs szivhang esa fejlődése is le van maradva 7hetesnek felel meg. Nagyon el vagyok keseredve. Arra lennék kíváncsi aki ugyanígy járt azoknak sikerült újra teherbe esni hamar? Én nagyon vagyom rá, hogy hamar sikerüljön majd talán úgy tudom majd el fogadni a mostani helyzetem, fájdalmam.

2020. okt. 5. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sajnálom,tudom borzalmas amikor az ember boldogan megy az ultrahangra,hogy láthassa a picikéjét és szívhangban reménykedik és közlik hogy nem él. Műtöttek engem is,utána 2-3 hónap pihit javasolt az orvos. De legalább két mensit,hogy rendeződjenek a dolgok. Utána az első próbálkozásra sikerült,semmi baj nem volt egész terhesség alatt,bár bennem 9 hónapig ott volt a félsz. Most 11 hónapos a fiam,az én kis szivárványbabám. Légy pozitív,sajnos ilyen előfordul. A következő terhességeddel minden rendben lesz.🤗
2020. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon sajnálom :( 2018 május 24en volt Missed AB, 7 hetes volt a terhesség.

Aztán 2018 októberben megfogant a kisfiam,2019 júliusaban született😊

2020. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7. Hónapban sikerült újra.
2020. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem majd 1 év volt, mire sikerült. Lelkileg nem voltam kész rá szerintem.
2020. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 4. hónapban sikerült.
2020. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6.hónapban sikerült.
2020. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. próbálkozós hónapban
2020. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat. Ma volt a mutetem. Ma meg nagyon rosszul érzem magam lelkileg, de úgy érzem most már pár nap és jobb lesz. Utána már tudok előre nezni. Szeretnék újra hamar teherbe esni majd ha minden rendben van a kontrollon.
2020. okt. 7. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!