Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11.hét elején enyhe folyamatos...

11.hét elején enyhe folyamatos alhasi megjön jellegü érzés bajt jelenthet,vagy nem gond?

Figyelt kérdés
Következö uh már csak a genetikai lesz 13.hét elején,de az még annyira messze van. Volt másnak is ilyen tünete ezen időszakban?

2020. okt. 6. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont a 11. héten éreztem én is ilyet, de semmi baj nem volt :)
2020. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia én 19 hetes vagyok, de sokszor még most is fáj a hasam, pedig már a babócám is karatezik a hasamban. 😃😃
2020. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem vérzel, barnázol, szerintem nincs gond
2020. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki érzi ezt a "mindjárt megjön" érzést, de erről is 1000 meg 1 kérdés van. Érdemes lenne a keresőt használni.
2020. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,a terhesség elejéröl olvastam ,hogy irják sokan ezt az érzést. De ez mar nem az eleje.Nekem is volt a 6-7.hétig,utána elmúlt,most megint előjött ezért kérdeztem.koszi a valaszokat
2020. okt. 6. 22:28
 6/7 Mamus80 válasza:
Én most 11+2hetes vagyok és nekem is ugysnez az érzésem van plusz 5 hete folyamatosan barnázom és néha vérezgetek. Voltam kórházban is és egy hét alatt 3 uh-án. De a babával eddig minden rendben. Én is folyamatosan aggódom a következő uh nekem is a jövőhéten lesz az meg még nagyon messze
2020. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mielott kiderult h babat varok, iszonyu eros gorcseim voltak.. szepen lassan csillapodott, neha meg van kis hasfajdogalas, de a babaval semmi baj. :) 13+1 vagyok most.
2020. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!