Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1.trimeszter folyamatos...

Mamus80 kérdése:

1.trimeszter folyamatos barnázás, pecsételés. Volt másnak is?

Figyelt kérdés
6.héttől folyamatosan barnázom és pecsételgetek. Sokat fekszem szedem az utrot 3x2 plusz a magne b6-ot. Minden vizsgálatok rendben a pici is jól fejlődik. De aggódom mégis. Múlt szerdan voltam uh akkor is pecseteltem de semmit nem találtak. Volt már más is így?

2020. okt. 7. 06:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvasom, hogy te is 3*2 Utrot szedsz, az nagyon jó! (10-es voltam)
2020. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a barnázás már 5. napja pecsételő vérzésbe váltott át.
2020. okt. 8. 13:05
 13/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a méhszájadon van jelenleg a méhlepény, ami okozhat pecsételést. Idővel feljebb vándorol a lepény, és a gond megszűnik, ha ez a baj.

Illetve ugye hematóma is ürülhet, de talán azt látták volna uh-n.

Ha aggódsz, kérlek, mindenképp menj el az ügyeletre, vagy abba a kórházba, ahol a dokid rendel, nem tudom, beszéltetek-e meg ilyen esetre bármit, de legyen inkább egy felesleges köröd. Ha meg tudod oldani, minél kevesebb döcögéssel járó módot válassz az utazásra!

12 hetes ultrahang mikor lesz?

2020. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta pihenjek sokat ne emeljek. Múlthéten szerdán voltam uh. - án ott rendben volt minden a babával pedig már akkor nagyon barnáztam. Szombat este volt egy közepes vérzésem azóta pecsételek. Hol erősebben hol gyengébben. Az orvosom is a védőnő is és egy szülésznő ismerősöm is azt tanácsolta ne rázkódtassam magam ha nem önt el vagy nem válik darabossa a vérzés. 50km-re van a kórház tőlünk. A genetikai jövőhét csütörtökön lesz. Addig marad az aggódás hogy minden rendben van e a picivel.
2020. okt. 8. 14:59
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy ma?
2020. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos bekovetkezett a legrosszabb. Tegnap este iszonyú nagy gorcsokkel elvetéltem.
2020. okt. 9. 16:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Istenem, nagyon sajnálom! :(
2020. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!