Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30.hèt után melyik oldalon...

30.hèt után melyik oldalon javasolt inkább az alvás?

Figyelt kérdés
Van ahol azt írják, hogy a bal oldalon, más helyen a jobb oldalt javasolják.
2020. okt. 7. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Leginkább ahol ki tudod vitelezni 🤣 nem kell azért ezt ennyire túlgondolni.
2020. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kicsibarany ***** válasza:
79%
Tényleg van ilyen ajánlás, de én se foglalkoznék vele, örülj ha (még) tudsz aludni egyáltalán.
2020. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Bal oldalon. Bár sokaknál tényleg nem okoz gondot, ha másképp alszanak, azért érdemes odafigyelni. Én sem vettem komolyan, és lett is miatta probléma. Szerencsére a babával nem, csak velem. :)
2020. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem 30. hét után már örül az ember ha talál egy pózt ami kényelmes. 2 gyerekkel voltam terhes, úgy feküdtem ahogy épp kényelmes volt és nem volt semmi bajunk.
2020. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dokim a bal oldalt javasolta. En a csipofajdalom miatt orankent valtottam labam kozott a szopiparnaval a ket oldalt. 36.het utan pedig rendszeresen arra ebredek h a hatamon alszok. Ha alszol, ugysem tudod kontrollalni.
2020. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-as,mi lett veled?
2020. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok,mindigis haton alvos voltam,egyelpre legtobbszor meg mindig az esik legjobban. En is baloldalt olvastam ajanlottnak,de pl eleg gyakran,mikor arra az oldalra fordulok,nagyon rugkapalni kezd a babam,lehet nem tetszik neki,inkabb jobb,vagy haton alvas szokott menni. De amugy en is gyakran kelek arra,hogy a hatamon fekszem,egyelore nincs semmi bajom😅
2020. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Nem tudom, miért kellett ezért lepontozni, írtam, hogy sokaknál tényleg nem okoz gondot. Nekem vesegörcsöm lett, kiderült, hogy a méhem nyomta a jobb vesémet, ami miatt vizeletpangás alakult ki. A kórházban vagy ezerszer elmondták az orvosok, hogy a méh terhesség során inkább jobb oldalon helyzekedik el, ezért nem ajánlott jobb oldalon aludni és a lelkemre kötötték, hogy mindig csak bal oldalon. De hangsúlyozom, hogy attól, hogy velem ez megtörtént, még nyilván nem fog mindenkivel. Csak én úgy vagyok vele, hogy ha ezt előre tudom, akkor tuti jobban odafigyelek.
2020. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor a legjobb a méh keringése ha bal oldalon fekszel. De az én orvosom kifejezetten azt mondta, hogy ha úgy épp kényelmetlen, akkor feküdjek másképp mert fontosabb, hogy kényelmesen el tudjak aludni.
2020. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8 sajnos hiába figyeltél volna jobban, mert mint írtak már itt is éjjel nem tudsz erre figyelni, úgyhogy ne is ostorozd magad emiatt. Amugy kolleganomnek emiatt lett csaszar 36. heten, mert a veseje kezdett leállni. És ő nem baloldalt aludt elmondása szerint. Mégis, ha a baba oda helyezkedik, hat akkor oda. Nekem érdekes módon pont a 39-40. heten volt hogy hanyatt tudtam már csak aludni, pedig azt aztan soha sehol senki nem ajánlja, de ha oldalt feküdtem, úgy éreztem, hogy szétszakad a testem. Ki is derült, hogy 4 kilós kis csöppség szagatott.
2020. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!