Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 kg fogytam a 12 hétre ez...

10 kg fogytam a 12 hétre ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 Hetes vagyok és már 10 kg fogyásnál járok! Egésznap rosszul vagyok, undorodok mindentöl, amit megeszek az ki is jön! Szerintetek a babának lehet valami baja?



#undor #terhessegfogyas
2020. okt. 10. 06:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kB 6 hét alatt 10 kg?????? Mert ugye 4 hetesen tudod meg.

Nagyon sok

2020. okt. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

3 hetes voltam mikor megtudtam!

Igen mondjuk 160 cm vagyok és a terhességem elején 82 kg voltam most 72 vagyok

2020. okt. 10. 07:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy túlsúlyról indultál, akkor beleférhet a tartalékok miatt, de még akkor is nagyon remélem, hogy a terhességed fokozottan követik, akár kórházban. Átlagos-vékonyabb testalkatú ismerősöm vészeshányás miatt, hasonló fogyási tendenciával majdnem 9 hónapon keresztül kórházban volt kisebb "szabadságokkal" (otthonléttel) tarkítva.
2020. okt. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"3 hetes voltam mikor megtudtam!"


Hacsak nem lombik, akkor biztos nem.

2020. okt. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3 hetesen nem tudod meg

Nincs 3 hetes terhesség... 4 hetes vagy amikor ki marad a menstruáció, innen kezd el ketyegni az óra. Szóval 2 hónap alatt 10 kg. Elég sok. Baba nélkül is ez már éheztetés kategória

2020. okt. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Èn 8 hetes koromra 5 kg ot fogytam ètvàgyam se nagyon volt aztàn kiderült hogy alul müködik a pajzsmirigyem . Mióta gyógyszert szedek rà azóta nem híztam de nem is fogytam. 74 kg ról indultam elöször mikor 6 hetesen voltam dokinàl màr 70 voltam aztàn legközelebb màr 69. Ami azóta is stagnàl. 11 hkm
2020. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat hánytam, de csak 5 kgt fogytam a 12. hét végére, 48 kilóról 43ra.


Szerintem nem vészes az a 10 kiló, van tartalékod, csak szedj vitamint és egyél tápanyagdúsan.

2020. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Én 5 kilót fogytam az első trimeszterben hányás nélkül, csak attól hogy abbahagytam a bulizást és a vedelést és a szemétkaja evést.

Én se voltam kis darab, 175/72 indultam, ebből ment le 5, de rajtad eleve kb. 25 kiló túlsúly volt amennyiben 160/82 voltál.


De a 3 hetes terhességből úgy gondolom kamu a kérdés. Meg abból hogy 10 kiló gyors elvesztése megviseli a szervezetet, egy valódi kismama nem itt kérdezősködne hanem az orvost hívná fel. Vagy már volt is nála egyébként is, néhány hete és most is, pont 12 hetesen. Ahol megmérik. És a védőnő is mér.

2020. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy súlyból könnyebb az elején sokat fogyni.160cm 82kg túlsúlyos vagy, szóval az elején akár ez lehet normális is.Eddig toltad a buciba a kaját, most meg hirtelen leálltál, mert nem bírsz enni, így nyilván fogysz.

Szerintem ha ez a tendencia marad ,akkor azért ezt meg kellene beszélned a nőgyógyászoddal, mert egy ponton túl nyilván nem egészséges ez még akkor sem ha túlsúlyos vagy.

2020. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdés valódiságát nem firtatta, ne hülyéskedjetek már, hogy ez normális. Öt éve pontosan ugyanekkora súlyról és magassággal indultam, terhesség nélkül, egészséges étkezéssel és mozgással három hónap alatt értem el a 71 kilót, és gyors volt még az is, közel 1kg hetente! Terhesen max 100 kilósan férne bele...
2020. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!