Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 kg fogytam a 12 hétre ez...

10 kg fogytam a 12 hétre ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 Hetes vagyok és már 10 kg fogyásnál járok! Egésznap rosszul vagyok, undorodok mindentöl, amit megeszek az ki is jön! Szerintetek a babának lehet valami baja?



#undor #terhessegfogyas
2020. okt. 10. 06:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16%
Nekem pl a ciklus 23.napján már halvány pozitiv volt a hcg tesztem korai ovulációval,uh igenis van aki nem 4hetesen tudja meg.
2020. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
11: ugyan, akkor sem háromhetes voltál, hanem korrigáltak utólag. Nyilván ha valaki PCOS-ses és egy 50 napos ciklus végén esik teherbe, akkor nem 46. hétre szül, mert annyival több hetes terhes...
2020. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha volt miből, akkor nem olyan extrém... ne aggódj, majd szedsz magadra, ha elmúlnak a rosszullétek
2020. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!