Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hìzok extrém módon??!

Miért hìzok extrém módon??!

Figyelt kérdés

19.hétben vagyok, eddig 6 kilót hìztam (emiatt annyira nem aggòdtam, mert közvetlen a teherbe esés előtt leadtam 7 hét alatt 8 kg-t stressz miatt, tehát szerintem ez csak a jojo volt) viszont aztán egyetlen hét alatt még 4 jött fel, tegnap szinte egész nap nem ettem (egy alma egy tányér gyümölcs leves) és mára ismét 30 dkg plusz. Ha ez így megy begurulok a kórházba.

Tudja valaki miért történik ez? Van egészséges és tartható diéta ilyenkor??



#terhesség #Extrém hízás
2020. okt. 11. 06:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
A feleségem is a terhesvitaminoktól hízott rengeteget. Az elején nem tudtuk, hogy mitől lehet, aztán több emberrel is beszélt, akik hasonló helyzetbe kerültek. Lecserélte azokat a vitaminokat és minden helyreállt.
2020. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Már azt hittem hogy egyedül vagyok ezzel! Mindenhol azt olvasom hogy alig hízott, vagy fogyott és amiatt aggódik. Én 20 hetesen már plusz 7 kilónál tartottam és ez azóta még több. Már nem merek mérlegre állni. A védőnő meg húzza a száját mikor mérlegel. Én sajnos ilyen típus vagyok. A terhesség előtt vért izzadva lefogytam több mint 20 kilót és ezt sikerült tartanom egészen a terhességig, persze nem kevés munkával. De ugye most nem lehet fogyókúrázni, meg komolyabban edzeni sem és én is szedem a terhesvitamint. Jönnek a kilók sajnos. De szerintem víz is van ebben mert látom a lábamon. A vitamint nem hagyom el és koplalni sem fogok most, legfontosabb most a kislányom.
2020. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért merjék cukrot.
2020. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nekem is most ugrott meg.

69kg-mal estem teherbe (elég magas vagyok, nálam ez normál testalkat). 15.hétig csak fogytam. Nem voltam rosszul, nem volt étvágyam. Lementem olyan 66-ra.

Most tegnap 18 hetesen már 70kg voltam.

2020. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Talán akkor vitamint váltok. Femibiont szedek. És nekem is dagad a bokám de csak a bal, nem is értem. Utolsó:mondjuk akkor a 18.hét végére +1 kg, az igazán semmi, tök jó vagy!
2020. okt. 11. 20:09
 16/24 anonim ***** válasza:

#14 vagyok.

Én nem ezt akartam kihozni, hanem ha úgy vesszük 4 kiló nem egészen 3 hét alatt :D Ebből az utolsó 2 kiló 1 hét alatt.

Én is Femibiont szedek.

2020. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#kituggya a nejed végül mit szedett amitől nem hìzott?
2020. okt. 11. 21:20
 18/24 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Én is Femibiont szedek, lehet hogy attól hízok? Most szemeztem a boltban a Jutavit terhesvitaminnal, sokkal olcsóbb, mint a Femibion. Lehet hogy kipróbálom hogy mennyire hízok ha azt szedem.
2020. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ezek szerint attól hizunk 😒 majd írj, hogyan vált be.
2020. okt. 15. 15:46
 20/24 anonim ***** válasza:
Én Femibiont szedek. Nekem eddig semmi sem jött fel a 20.hétig.
2020. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!