Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség utolsó heteiben...

A terhesség utolsó heteiben milyen indokokkal szokták befektetni a kismamákat? Volt akit szülés előtt több hétig is befektettek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem a 29. héten, vészes terhességi hányással.

De sok oka lehet, amivel én találkoztam: terhességi toxémia, korábbi sorozatos vetélés, baba nem fejlődött, cukorbetegség, magas vérnyomás.

2020. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan kismamával feküdtem egy szobában, aki 32.héttől volt bent, folyamatosan vissza kellett tartani a babát, nagyon meg akart születni.
2020. okt. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 36 hetesen kerültem be, veszélyeztetett voltam, nyitva is meg fehérje volt a vizeletben. De konkrétat nem mondott soha senki, nagyon bunkók voltak végig, nem volt dokim sajnos.
2020. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem 38 hetesen fektettek be toxémia gyanújával. A cukor is magas volt a vizeletben, de azzal nem foglalkoztak, hogy nst előtt csokit ettem.. Nem volt dokim. Minden eredményem jó volt, rám rakták a 24 órás vérnyomásmérőt, nézték a cukromat.. Végül saját felelősségre hazajöttem a harmadik napon és rá két napra megszültem.
2020. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmet azért fektették be a kiírt nap előtt hetekkel, mert az egyik magzati verőér nem vert. Meg is kellett császározni.
2020. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Majdnem végig bent fektettek vészes hányassal. Utolsó 2 hétben lett jobb,akkor mehettem haza.

En mentem volna elobb is de állandó épphogy nem száradtam ki. Infúzió mellett is hánytam napi 30szor legalább így folytom nyomni kellett belém.

2020. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

6.os válaszoló: De durva!😣 Én a 16. hétig hánytam rengeteget, ebbe bele gondolni is rémes, nagyon rossz lehetett.:(

2020. okt. 13. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
vészes hányás,veszélyeztet terhesség,toxokémia,be indult szülés 36.hét előtt,leválo méhlepény,iker terhesség,vetélés,koraszülés,ferőzések,
2020. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!