Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet vagy nem? Kicsit...

Lehet vagy nem? Kicsit hosszú lesz.

Figyelt kérdés

8hetes terhes vagyok,de a kerületemben sztks doki nem vállalja a terhesgondozásomat,csak ha fizetek a vizsgálatokért,meg ha nála szülök,így megvizsgált de semmire nem figyelt.

Barna folyással/vérrel már nem is tudom minek mondjam,mentem el hozzá,a picivel minden rendben,problémát nem látott sehol,írt del nekem utrogestant de csak annyit mondott hogy 3x1et kell,azóta nem voltam nála,de a barnázás nem múlt el azóta se,szedem a bogyókat.

Gondoltam visszamegyek a dokihoz,de nem akarom hogy ismét ennyivel elküldjenek,így keresnem kell gyorsban egy másik dokit aki foglalkozik velem,találtam is de csak 2 hét múlva tud fogadni.

A másik doki felírja nekem a bogyót de ennyi.

Szerintetek lehet e-mellett néha néha azért együtt lenni párommal,vagy inkább ne?

Nem létfontosság csak kérdés.

Az ügyeleten is azt mondták,lehet eltart a 12.hétig,de ha nagyon aggódom menjek be a sürgősségire de várnom kell,vagy menjek a dokimhoz(ami nincsen még biztosan)



2020. okt. 13. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én barnazas mellett biztos kihagynam az együttlétet egyelőre.
2020. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kisebb, nagyobb hematomád van. Mindenféleképpen kerülni kell az együttlétet. Sőt nem csak a behatolás de az orgazmus is gondot okozhat.

Mielőbb keress fel egy jó nőgyógyászt és menj el ultrahangra egy profi szonográfushoz.

Boldog babavárást!

2020. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utrobol szedhetsz 3x2 ha még mindig barnázol, és a szex feljtős addig. Nekem hematóma miatt volt a barnázás és egész 16.hétig, míg fel nem szívódott teljes tilalom volt!
2020. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket.

Akkor megvárom ennek a végét,remélem minél hamarabb abba marad ez mert azért nem mondanám hogy nem félek ez miatt.

Mármint a vetélés kockázata miatt.

2020. okt. 13. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Felfogadni dokit csak akkor tudsz, ha fizetsz neki. Nekem nincs fogadott dokim, sose volt, harmadik babát várom. Nem könnyű így, mert én tartom nyilván, mikor milyen vizsgálat jön, ők nem nagyon törődnek ám vele sztkban. Ha panaszom van, azt azért ellátják. De pl ultrahangra is 3x annyit várok, mint más, ez a nagy magyar valóság. Fel tudnánk fogadni, de egyszerűen hányok ettől a rendszertől ebben a formában.

Utólag azért szoktunk fizetni, ha minden rendben a szülésnél. De a második babánál pl csak a szülésznő kapott, mert doktorúr suttyó volt.

Én is barnáztam most az elején, nem kaptam rá semmit, elmúlt szerencsére, de vigyázni kell magadra. Ha bármi van, görcs, fájdalom, stb akkor egyből kórházi ügyeletre menj!

2020. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos az egyik sztks doki itt vadallat,a masik pont az hogy letojja,hogy mivan velem.

Nagyon gyorsan letud,úgy hogy odaadja a papirt es kitessékel.


A másik mondta hogy csak úgy vállalja,ha nála is szülök ténylegesen.


Így kell nekem egy másik doki,aki sajnos fizetős lesz,de akkor megvizsgálnak.

A szülésre fizetni fogunk,mert császároznak,párom csak egy nagyon jó dokiban bízik.


Mennyit barnáztál?

Meddig?

Én kaptam rá gyógyszert,mert előző kettő is vetéléssel végződött.

Köszönöm a segítséget.

2020. okt. 14. 14:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy 7-8 napig biztosan. Először azt hittem, meg fog jönni, még nem tudtunk a babáról, nem volt ugyan nagyon nagy mennyiségű, de jól látható volt. Amikor elmúlt, akkor teszteltem, és utána mentem dokihoz, ahol közöltem a barnázás tényét, de nem hatotta meg.
2020. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

En már tudom,hogy baba van.

Eddig semmi nem volt,1hete kezdődött.

Hol kevesebb hol több,most van még 3dobozzal a progiból,így azt szedem még.

Dokihoz majd megyek,mert még nincs időpontom hozzá.

Csak félek hogy valami nagyobb baj lehet.

2020. okt. 14. 21:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, meg maradt a baba?
2021. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen megmaradt szerencsére.

A 12.hétig folyamatosan kellett szednem az utrot.

Utána sokszor kellett orvosi vizsgálat,de most a 30.hétben vagyok :)

2021. márc. 22. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!