Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt fokozott...

Dorka9017 kérdése:

Terhesség alatt fokozott szőrösödés karon illetve az arcon normális dolog? Másnak volt ilyen; és elmúlt?

Figyelt kérdés
Sziasztok; érdekelne; hogy voltak e olyan kismamák akiknek jobban nőtt a szőrük terhesség alatt; nekem a karomon sőt a kézfej részen is hosszabb és több nől illetve az arcomon a pajesz alatt és picit a bajusz részen; igaz mind szőke és pici ezeken a részeken de borzasztoan zavar; soha nem voltam szőrös fajta. Normális ez vagy gyanakodjak hormon problémára? Erről a témáról valahogy nem nagyon találok semmit; talán annyi Mende mondát; hogy ha kisfiú a tesztoszteron okozhatja ; de én kétlem; mert az elején már megjelentek az 5.héttől; és mindenhol azt olvastam a babák 8-10hetesen kezdenek tesztoszteront termelni ha fiúk.Illetve már van egy fiam vele inkább ritkult a szőröm ; és szebb lett a bőröm; most az is borzasztó pattanásos.Egyébkent most nem tudjuk kisfiú vagy kislány. Volt másnak is ilyen? Mit lehet kezdeni ezekkel a szőrökkel; illetve valóban fogadjam el hogy ez most ilyen terhesség; és nincs semmi más gond ezzel ? Köszönöm ha megosztjátok a tapasztalataitokat.

2020. okt. 14. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, olyan 10.héttől vagyok jeti a párom szerint. Nekem a hasam is extra szőrös lett.
2020. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ui. Kislányt várok😊
2020. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a mellkasom és a hasam lett szőrös, nem extrém módon, de azért láttam. Elmúlt, szülés után nem sokkal. Kisfiam van.
2020. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szintén kislánnyal:

Hasamon nagyon durva szőr nőtt, és a karomon is kicsit sűrűbb lett. Arcon nem volt fokozott szőrnövekedés

2020. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szőrösödtem a kisfiammal. A karom, a lábam és a hasam nagyon szőrös volt.
2020. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a hasam kezdett szőrösödni nagyon. De elmúlt. Egyébként kisfiam lett.
2020. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrösödött a hasam. Bajuszgyantával szedtem le párhetente, az elég kíméletes volt, hogy ne okozzon gondot. Szülés után is még egyszer legyantáztam ugyanígy, azóta nem nőtt vissza az erősebb szőr, szóval elmúlt. Egyébként nekem is lányom született.
2020. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a hasamon nőtt egy elég sötét szőrcsík a köldökömtől a mellemig, de ezt még nem gyantázom le egyelőre :) Kb. a 7-8. héttől észrevehető volt, kislányom lesz. Máshol-egyelőre még nem vettem észre több szőrt :D
2020. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó olvasni ; hogy azért nem egyedi dolog ; hogy furcsa helyeken szőrösödik ilyenkor az ember; ez most kicsit azért megnyugtató; illetve az is ; hogy írtatok aki már szült; hogy elmúlt!és úgy látom valóban nem a baba neme határozza meg ezeket a tüneteket ; bár én furcsálltam volna pont azért ahogy írtam; hogy kezdetektől tapasztalom sajnos; ezert is gyanakodtam nincs e valami galiba a hormonjaimmal; de ezek szerint ez is egy kevésbé hangoztatott és ismert ; de előforduló terhességi tünet .Minden esetre engem most úgy látszik az első rosszullét mentes és igazi szép ragyogó bőrrel megáldott terhesség után egy minden szörnyű bőr változással; rosszulléttel teli 2.terhesseg kárpótol;de hát mindent megér a kis pocaklako; és tényleg bízom benne; hogy a végén minden helyre áll ♥️ köszönöm szépen mindenkinek aki írt ♥️
2020. okt. 14. 12:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szőrös lett a hasam. Fiút várok, nem tudom befolyásolja e.
2020. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!