Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt fokozott...

Dorka9017 kérdése:

Terhesség alatt fokozott szőrösödés karon illetve az arcon normális dolog? Másnak volt ilyen; és elmúlt?

Figyelt kérdés
Sziasztok; érdekelne; hogy voltak e olyan kismamák akiknek jobban nőtt a szőrük terhesség alatt; nekem a karomon sőt a kézfej részen is hosszabb és több nől illetve az arcomon a pajesz alatt és picit a bajusz részen; igaz mind szőke és pici ezeken a részeken de borzasztoan zavar; soha nem voltam szőrös fajta. Normális ez vagy gyanakodjak hormon problémára? Erről a témáról valahogy nem nagyon találok semmit; talán annyi Mende mondát; hogy ha kisfiú a tesztoszteron okozhatja ; de én kétlem; mert az elején már megjelentek az 5.héttől; és mindenhol azt olvastam a babák 8-10hetesen kezdenek tesztoszteront termelni ha fiúk.Illetve már van egy fiam vele inkább ritkult a szőröm ; és szebb lett a bőröm; most az is borzasztó pattanásos.Egyébkent most nem tudjuk kisfiú vagy kislány. Volt másnak is ilyen? Mit lehet kezdeni ezekkel a szőrökkel; illetve valóban fogadjam el hogy ez most ilyen terhesség; és nincs semmi más gond ezzel ? Köszönöm ha megosztjátok a tapasztalataitokat.

2020. okt. 14. 10:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Úristen...pont tegnap vettem észre magamon hogy az arcom szintén a bajusz és pajesz részen szőrösebb lett. Nem azok a fekete vastag szőrszálak, vékonyak világosak de ha éppen úgy esik rájuk a fény akkor látszanak. :( Azt hittem egyedül vagyok a problémával. Nagyon remélem hogy szülés után eltűnnek. Én kislányt várok. Nekem a hasamon is erősebb lett sajnos.
2020. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Teljesen ugyanez 11-es válaszoló; komolyan senkitől nem hallottam még hogy így járt volna; inkább a has vagy láb részén; illetve néhány cikket találtam amiben burkoltan fogalmaz ; hogy nem kívánt szorszal itt ott..de most már bízom benne; hogy teljesen normális lesz ez; csak hát nem szívesen beszél az ember lánya ilyenről 😂Azért reméljük tényleg a végén eltűnik mind :) Gratulálok a kislányodhoz és boldog babavarast kívánok mindenkinek :)
2020. okt. 14. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!