Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem volt még konkrét...

Ha nem volt még konkrét fájás, de a méhem egész nap "dolgozik", lehet ebből ma szülés? Harmadik baba, és már ketteske is gyors volt anno.

Figyelt kérdés

Ma töltöttem a 38. hetet, egész nap be van feszülve a hasam, mint a kő, csak rövidebb időkre ereszt ki, ha lefekszem jobb, de állva úgy érzem, kiesik a méhem. Egyetlen erősebb görcsöm volt, a többi inkább csak húzó érzés. A derekam viszont kattog, fáj.

Baba mocorog, rugdos, de van, hogy olyan kemény a hasam, hogy nem is érzem, hol van.

Voltam NST-n reggel, nem jelzett erős fájást, de 2 napja pl igen, méhszáj 2 napja volt 2111. Legalább egy hete állandó jósolóim, keményedéseim vannak. Félek, nehogy ne érjünk be, de feleslegesen se mennék.

Mit gondoltok? Létezik ennyire erős jósló? Valakinek hasonló tapasztalat?



2020. okt. 14. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Két és fél hónapja szültem a harmadikat(nekem is gyorsan jött a második) olyan josloim voltak a 37.héttől hogy minden pillanatban azt hittem hamarosan szülök... Végül 3 nappal túl is vittem,..szóval létezik
2020. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és 8 óra alatt lett meg végül.. 1es voltam
2020. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, annyira tanácstalan vagyok, az elsővel se aggódtam ennyit, most annyira más... Többet is rugdos, és úszik a ház, mert alig bírom a házimunkát vele. Megnyugtató, hogy valamennyire ez "normális.
2020. okt. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!