Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy van 38hetesen?

Ki hogy van 38hetesen?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel izgatott voltam, a másodikkal féltem (vbac-re készültem egy nem támogató kórházban), a harmadiknál és a negyediknél boldog voltam és türelmetlen. 😊 Lelkileg így, fizikailag semmi probléma nem volt, tünet- és problémamentes álomterhességeim voltak. 😊
2020. okt. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Másodikat várom, első császár volt, most jó lenne sima. Szerencsére jól vagyunk, baba is, én is, ma voltam első nst-n, tökéletes lett.

A gyomrom 3 hete úgy ég, mintha lángolna, és kb 1 hete fáj a szeméremcsomtom felett, egyre jobban.

Szeretnék már szülni nagyon.

Te is itt tartasz? Hogy vagy?

2020. okt. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rohangalok mint a mergezett eger, 2 nagyobbal mindig van valami, remelem h szules elott lesz meg egy napom, amikor csak ulok es pihenek es tudok befele koncentralni kicsit. Fizikailag minden ok (ejjel bedurrannak az izuleteim de reggel helyrejonnek)


Jovo csutortokon inditjak ha addig nem indul be magatol, nagy a baba es szeretnem termeszetessel megprobalni.


Ha ezen tul megyunk, nem sok esely lenne ra.

2020. okt. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

örülök

itt tartok igen, kíváncsi vagyok már rá első gyerek.

ujjaim dagadtak egyébként minden ok.

jóslo fajasok vannak már.

Mindennel készen állok

2020. okt. 16. 08:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Konnyu szulest mindenkinek:)
2020. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Harmadik terhességem, és egyben a legnehezebb. Méhszáj bő 1 ujjnyira teljesen nyitva, a jóslófájásaim időnként szinte elviselhetetlenek, főleg ha front van. Baba már irányban, a súlya uh szerint kicsit kicsi, bár a pocakom óriási a másik kettőhöz képest. A placenta 3-as, ezért 2naponta mennem kell nst-re, ez eléggé megterhelő, mert sokszor befeszül a hasam, ha állok, vagy csinálok valamit, és a derekam, a medencém is húz.

Már majdnem minden megvan, de a kiságy még nem ért ide, így nem tudom befejezni a babasarkot. A legtöbb dolgot az elmúlt héten szereztük csak be. Nagyon fáradt vagyok már, de a pici szerencsére szépen mozog, nst mindig jó volt eddig.

2020. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!