Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem mindig rendszertelen...

Nekem mindig rendszertelen volt a menstruáciom hol megjött hol nem volt hogy 3 honapig normalisan megjött volt hogy hónapokig nem a ciklusom fogalmam nincs mennyi. Mikor foganhatott a babám?

Figyelt kérdés
Viszont az utolsó mensim első napja februar 13 7 napig volt meg. A párommal együtt voltam megszakitás nélkül március elsején 2x és március 4dikén is megszakitás nélkül viszont ahogy bejött a vírus ugy döntöttünk nem próbálkozunk egy darabig a babával viszont március 17én egynap 5x voltunk együtt de megszakitással március 30án csináltam egy clear blue tesztet ami 3+ mutatott orvosnal április 2án voltam ő azt mondta 5 hetes lehetek mert csak petezsakot látott (12x6mm) benne szigholyag 3mm élet jelenség még nem látható j.o. 24x13mm b.ov 40x23mm benne egy 21mm sargatest. A mensim szerint 34 hetesnek kene lennem de minden orvos 2 hettel kissebbnek mondja mert biztos kesobb foganhatott .. akkor vajon mikor foganhatott a babám? Olyan rossz hogy akárhányszor megyek dokihoz mindig kisebb a terhessegem van meg valaki így aki tudja a fogantatast nagynabol de mégsem ugy számolja a doki neki ? Eddig 8 idöpontom van hogy mikor születhet. Köszönöm a valaszokat elore is

2020. okt. 16. 15:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem léirni hogy április 14én már volt szív hang és akkor már 6+4 hetes terhes voltam
2020. okt. 16. 15:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem összevissza ciklusnál a 12.heti uh alapján vették a korát.A 32.heti uh pár nappal későbbre jósolta,de nem variáltak 125 féle időpontot és nagy vonalakban szerintem az is volt a jó amit a 12.hetin mondtak.

Amúgy teljesen mindegy hogy 2 héttel épp kisebb vagy nagyobb, ha rendben fejlődik és minden rendben a terhességeddel akkor majd úgyis akkor jön, mikor akar.

2020. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen egyébként hálistennek rendben fejlődik :) csak ha tudom a fogantatas idejet akkor nem értem miert mondanak mást nekem eddig november 18az elso idopontom egeszen december 8ig és e között is vannak
2020. okt. 16. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy a szórás.Amúgy nekem is az volt hogy november végi volt az első dátum, ami aztán jó is lett, de a 32. heti uh már decembert jósolt.Igazából ne rágd ezen magad, tényleg az a lényeg hogy rendben vagytok:)Jönni is fog mikor akar:)
2020. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen csak kivancsi voltam hogy vajon miklr foganhatott nagyjabol mert en ezeket a szamolasokat egyaltalan nem ertem
2020. okt. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!