Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok akik nem komplett terhes...

Azok akik nem komplett terhes vitamint szednek, hanem külön-külön szednek bizonyos vitaminokat, ti miket szedtek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Én supradynt meg béres c vitamint. Most váltottam ezekre eddig Femibiont szedtem.
2020. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi volt a váltás oka? Hanyadik hétben jársz?😊
2020. okt. 16. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Folsav, C és D vitamin
2020. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En kalciumot, d, c vitamint, folsavat és vasat szedtem. Meg ugye magneziumot, az alap volt.

Azért ezeket, mert a vérvétel alapján azt mondta az orvos, hogy ezeket szedjem. Hiába szedtem a komplexet, ha ezekre volt szükségem pluszba, másra meg nem.

2020. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Èn is szedek vasat azt ki felejtettem. Azért ezeket szedem mert kaptam 3 dobozzal a femibion meg elfogyott és gondoltam szedem ezt , de doki is tudja 😀 30hetes vagyok amúgy.
2020. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én folsavat, c vitamint, magnéziumot és heti 2-3x d vitamint szedtem :)
2020. okt. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem így néz ki a napom: reggeli után 1000 mg C-vitamin + 2000 NE D-vitamin.

Ebéd után 1 szem Calivita Full Spectrum multivitamin + 1 szem omega 3 kapszula.

Valamikor estefelé folsav. Magnézium-citrát szükség szerint, illetve amikor eszembe jut, bedobok egy kálcium-citrátot is.

Azért nem szedek komplex terhesvitamint, mert szerintem átverés. Alig van bennük vitamin/ásványi anyag, ami van, az is kis mennyiségben. Az egyetlen, ami pozitív, az az, hogy némelyikben nem sima folsav van, hanem folát. De ezen kívül ennyi. Azelőtt is ezeket szedtem, folsavat leszámítva, edzés mellé, ezután se gondoltam másképp. Orvossal egyeztettem.

2020. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. A vasat feketeberkenye léből és céklaléből pótlom, naponta iszok egy fél pohárral vízzel higítva.
2020. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valaki a várandos vitaminoktol émelyeg,rosszul van kihánya.valakinek elég sima nem várandos vitamin.várandos vitaminra allergiás
2021. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!