Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfeszülés / has nagyon...

Hasfeszülés / has nagyon nehéznek érződik, húzódik...?Általában csak éjszaka jön elő... 31 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

31 hetes kismama vagyok és eddig teljesen problémamentes a varandósságom, azonban az utóbbi napokban / 1-2 hétben éjszaka / miután lefekszem, úgy erzem, mázsás a hasán súlya, alig tudok felülni és felkelni, mikor mosdóba kell kimennem (2-3x éjszaka), ugy erzem nagyon nehez a súlya, illetve sokszor erzem, mintha feszülne, kemeny lenne és picit faj is maga a hasam, valamint lejjeb, olyan mintha talán a szalagok (?) nyújtanak, mert az is van, hogy húzódik, faj, mintha valami becsipodott volna? Azonban általában reggelre ez elmúlik.


Egyébként van ilyen hosszu kismama parnam, azt használom legtöbbször


Ez normalis? Majd csaj egy het mulva tudom megkérdezni az orvosomat, de kiváncsi vagyok, másnak is volt- e hasonló tapasztalata



2020. okt. 17. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló. Esetleg szedj nagyobb dózis magnéziumot.
2020. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is 28. Hétben vagyok és nekem is most jött ugyanez elő.

Beveszek egy magneziumot és utána jobb, de elég idegesítő tud lenni ☺️

2020. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Femibiont, D vitamint, illetve dm-es magnézium pezsgotablettat szedek
2020. okt. 17. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne még szedned magnerotot vagy magnosolvot vagy magneb6ot stb..ezekből egy nap többet is be lehet venni.
2020. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! Kedden talalkozom a vedonovel es megbeszelem vele
2020. okt. 18. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!