Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék,hogy elmúljon?

Mit tehetnék,hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

7-8 hetes vagyok,a doki sem tudta eldönteni,akinél voltam.

Barnázgatok amire szedek 3x1 utrot.

Mostmár kevesebb,de még jelen van sajnos.

Sajnos 5.héttől folyamatosan olyan erős és intenzív hányingerem van,hogy mindentől undorodom és rosszul vagyok.Hányni ritkán hányok,de inkább hánynék mint ezt a kegyetlen érzést érezzem.

Ha eszem utána se jobb,mert még jobban rámtör a hányinger,vizet iszom,de sokszor azután is rosszul vagyok.

Alig eszem pár falatot,így energiám nincs,szédülök és kopog az éhségtől a szemem.

Semmi eddig nem vált be ami az első terhességemnél igen.

Azt mondták,hogy próbáljak meg apró falatokat enni,de ez se nagyon megy,így az utolsó lehetőség hogy indúzióra kötnek,ezt viszont nem szeretném.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Valakinek valami ötlete esetleg?

Mostmár kezdek kétségbeesni,mert messzebb van még a 12.-13.hét.



2020. okt. 17. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo! Egy dolgot tudok mondani: kitartas! Ugyanigy voltam hetekig. Most, a 16. het kornyeken van vegre egy-ket jobb napom.


Nekem sem valt be semmi, amit javasoltak, es a doki is csak annyit mondott, ki kell birni. Ha viszont mar a folyadek sem marad lent, meg legalabb naponta 1-2 falat, es nagyon elkezdesz fogyni is, akkor muszaj bevallalni az infuziot, mert a babara es rad is veszelyes a kiszaradas!

2020. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitartas,illetve ropi-calippo fagyi. Ezen kivul barmilydnjeges ital,cola pl.
2020. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Így voltam szülésig, csak hánytam is, de valóban az egész napos hányinger rosszabb, mint hányni. Csak a 12. héttől tudnak gyógyszert adni rá, úgyhogy maximum b6 vitamint kötnének be infúzióba, ami nagy eséllyel nem hat semmit.
2020. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a mentolos rágó, vagy a tiktak segített.
2020. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A magneb6 sajnos nem segit,ezen sokszor a görcsölésen se,hiába szedek 4-5dbot,akkor meg már az miatt vagyok rosszabbul.

Nem tudok igazából semmit enni,ami lemegy utána vagy órákig öklendezek,de nem jön ki.

Mindentől rosszul vagyok,de mostmár szédülök,gyenge vagyok.

Amiket próbáltam,hideg cola,eddig segített most at se,a hányinger elleni gyógyszerek amiket terhesség alatt minimálisan szedhettem,azok se váltak be.

A ropi se segített,ahogyan a háztartási keksz se.

A tej ami eddig csillapította a hányingert az már nem válik be.

2020. okt. 17. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom, tenyleg nincs egyetemes gyogyir :( En nem is hittem el, hogy lehet ennyire rosszul lenni. Szerintem az infuzio, ha nagyon muszaj, akkor nem feltetlenul a hanyas csillapitas miatt lesz jo, hanem a kiszaradas ellen!


Addig is hátha valami esetleg benned marad..

Amik nekem bejottek ideig-oraig (Max 1-2 napig váltak be):

Gyomberes szopogato cukorka

Gabonapehely hideg tejjel

Kukoricas pufi

Sos chipsz

Jegkrem

Kinley gyomber/ Fanta

Vanilias kremturo

Izotonias sportital

Sotlan mandula

Jegkocka szopogatasa..


Kitartas, nagyon egyutt erzek!

2020. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mennyire durva tud lenni. Eleinte segített egy kis gyömbérdarabbol főzött tea, 1-2 centi gyömbért főzöl 15 percet. Van egy ludea nevű savlekötö, azt talán lehet szedni, vagy gaviscon-t, 12. héttől lehet szedni cerucal-t, az segít, de amúgy is elmúlik nagy eséllyel addigra. Kitartás!
2020. okt. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!