Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon beágyazódás? Vagy csak...

Vajon beágyazódás? Vagy csak képzelődöm.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából a párommal most határoztuk el h kisbabát szeretnén. Ebben a hónapban már nem is védekeztünk peteéresem napján voltunk is együtt. Pár napja reggel area kelek fel hogy szúrkál a hasaman és ma mar napközben is volt ilyen. Ja és ma kicsit szédelegtem is egy kis émelygéssel, illetve pisilés után volt egy kis rózsazsines paca a papíron. Ez lehet beágyazódás korai terhesség vagy csak a babapeojekt miatt gondoltam erre. Előre is köszönöm a válaszokat. Illetve jöhetnek beszámolók ha valakinek van beágyazódasos sztorija :)

2020. okt. 18. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy mikor volt az ovud, hány nap telt el stb., Így nehéz válaszoni. De kívánom a legjobbakat
2020. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne feszülj rá ennyire az első hónapban, mert a végére eret is vágsz magadon, ha akár hónapokig/évekig nem sikerül. Bármilyen tünetet észlelsz, az PMS, vagy betegség. Az első valódi jel az elmaradt menstruáció lesz.
2020. okt. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódásos sztorik nagy része utólagos belemagyarázás. Tünet ritkán van, 10 teherbeesésből mondjuk 2, és ugye ki tudja mennyi a belemagyarázás. A többség észre sem veszi. Nekem is van ilyen "sztorim", furán fájdogált a hasam... de egyébként is szokott menses előtt, tehát ki tudja.


Egyetértek kettessel, élvezzétek ki ezt az időszakot, és ne kattanj bele a tünetek figyelésébe.

2020. okt. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Szia, én megéreztem a beágyazódást reggeli pisi közben annyira beleszúrt a hasamba, hogy rosszul lettem. Aztán pár napra rá jöttek a tünetek ami fejfájás, szédülés majd később hányinger formájában jelent meg nálam.
2020. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!